Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piesi mają gdzieś przepisy i bezpieczeństwo
~40 - letni emeryt niezalogowany
10 marca 2016r. o 19:16
~ napisał(a):
Posterunkowy,jesteście do pomocy jak otwór z tyłu do kupczyczki.

(...)

Ja wam posterunkowy płacę, jak Ty mi służysz,co mi dajesz w zamian.? Tylko nie pitol o 50 zł. mandatach.

Ty płacisz? Komu? Jak ty całe życie w Mopsie przy okienku stoisz :] W życiu legalnej pracy nie podjąłeś żeby komornik nie siadł na wypłacie. Dla ciebie 50 zł mandaty dawno się skończyły. Dla ciebie przewidziane są te z trzema zerami !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń zawodówki niezalogowany
10 marca 2016r. o 19:19
~ napisał(a): Ja na Zgorzeleckiej też dałem się psom złapać .
To te jesteś ten rudy co się rozpłakał, a później klęczał i przepraszał ?? Ale dałeś popis. Taki Macho a miękki jak ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
10 marca 2016r. o 20:15
Co Oni chcą od tych ludzi ?? !! :/ ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lukwar niezalogowany
10 marca 2016r. o 21:00
Te mandaty może rzeczywiście są przegięcie ale sam jestem kierowcą i widzę jak tłumoki chodzą koło pasów albo gdzieś zaraz za zakrętem wchodzą na jezdnię wg nie zwracają uwagi na pojazdy to jest właśnie nienormalne A wy hejterzy jedynie potraficie narzekać na polską policję cieszcie się ze wg ktoś pilnuje porządku bo jak by nie oni to by ci sąsiad lep już dawno odrabal za tą ciekawość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
10 marca 2016r. o 21:07
Najgorsze są gamonie z kapturami, które ładują się pod koła nie bacząc na nic. Kaptur na pustym łbie i słuchawki w uszach a Ty kierowco myśl za wszystkich bo w razie czego to Ty będziesz miał przechlapane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lukwar niezalogowany
10 marca 2016r. o 21:10
Tak właśnie idzie taki jakby nastał w tacie A potem się dziwi ze wrzuciłem co na maskę A ja muszę się tłumaczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
10 marca 2016r. o 21:11
Poirytowany napisał(a): Najgorsze są gamonie z kapturami, które ładują się pod koła nie bacząc na nic. Kaptur na pustym łbie i słuchawki w uszach a Ty kierowco myśl za wszystkich bo w razie czego to Ty będziesz miał przechlapane.


Dlatego warto instalować w aucie kamerke samochodową. Tak na wszelki wypadek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
10 marca 2016r. o 21:27
Ja na szczęście mam kamerkę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza