Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~~Liliowobiała Laurowiśnia niezalogowany
wczoraj o 2:37
Szparagi są bardzo smaczne i dzieci je lubią ,zwłaszcza w sosie holenderskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Eukomis niezalogowany
15 godz. 10 min. temu
~~Liliowobiała Laurowiśnia napisał(a): Szparagi są bardzo smaczne i dzieci je lubią ,zwłaszcza w sosie holenderskimNo na pewno, ale większość rodziców nie pojedzie się nimi zajadać, ale pracować u bauera i je zbierać, żeby inni mogli się zajadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.