Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA MediaExpert zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 15:15
czy jest pacierz przed każdą lekcją?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Lawenda niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 16:52
Mają tam jakieś zajęcia pozalekcyjne? Piłka, szachy, teatr?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Brokuł niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 17:20
Szachy kiedyś były, ale teraz nie wiem. Trzeba pytać u źródła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Czosnaczek niezalogowany
14 listopada 2023r. o 11:45
~ napisał(a): No i jak dziecku coś nie idzie w szkole, zawsze można pójść do dyrektora że to wina pedagoga a pan dyrektor w jednej chwili rozwiąże problem, wy-p-i-e-r doli biedną panią od czegoś tam na zbity ryj, bo przecież to rodzice mają racje , bo ich racja jest najracniejsza, nikt nie ma większej racji, bo płacą i wymagają, a dzieciaczki po prywatnej, młode pawie.

Dokładnie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.