Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~xyz niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 19:57
~~Jasnoróżowa Jagoda napisał(a): ~~Nadżółkły Winorośl napisał(a): ~~Dyniowy Tojeść napisał(a): Ktoś napisał: ~~Dyniowy Tojeść napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Nadżółkły Winorośl napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dyniowy Tojeść napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Nadżółkły Winorośl napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dyniowy Tojeść napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Przekrwiona Truskawka napisał(a): Brak kobiecości, nie przyciąga . Praca na tym urzędzie nie polega na lansowaniu się i publikowaniu po 70 zdjęć z każdego profilu.Nie ma co oglądać. Czas się brać do roboty bo pełne szuflady.

A co będzie jak nie wykona budżetu ?
Stagnacja w gminie,zamiast się rozwijać będzie się zwijać. Zanim się ogarnie to środki unijne przejdą koło nosa. Już był nauczyciel burmistrzem i tylko obiecywał,mamy powtórkę z rozrywki.
Tylko , że tamten nauczyciel tknął w Gminę rozwój ,gdyby nie On to Specjalnej Strefy by nigdy nie było a to właśnie ta strefa przynosi miliony zysków dla Gminy .
Przecież zwolnił ich z płacenia podatku do budżetu gminy, podatki zostały przywrócone i płacone za poprzedniego burmistrza. Nie masz pełnej wiedzy w tym temacie to nie wypisuj bzdur. Żadna to była zasługa , bez korzyści dla gminny.To czym się kierował p. Szczerbien?

Wiedzę mam bardzo dobrą to ,że były zwolnienia z podatku na określony okres czasu to w tamtych trudnych czasach było normą ,żeby firmy zachodnie chciały w Polsce inwestować ,ponadto gmina sprzedawała grunty za grube miliony tam gdzie było ściernisko ,druga sprawa to miejsca pracy i podatek z PIT .Za Pana Szczerbienia powstało w Strefie co najmniej 10 zakładów ,natomiast za jego następcy RR chyba tylko dwie ,bo innych odstraszał Sądami .
Człowieku nie pisz bzdur ,bo zakłady były zwolnione do końca istnienia strefy.
Wszyscy tylko o tym co było , to już było i nie wróci . Nas interesuje tu i teraz , bo już widać że jest nie dobrze . Było dużo gadania co ona nie zrobi teraz widzimy , że nic nie zrobi bo nie ma pojęcia i niczym . Gdzie są jej wyborcy co tak ją popierali , że w gminie będzie wszystko super. Czekamy na drogi , oświetlenia , chodniki itd . Tak jak przed wyborami kłamała to i teraz kłamie . Oszukała swoich wyborców .

To jest prawda ja głosowałem na nią i czuję się oszukany ,nigdy już nie pójdę na wybory lokalne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Szczodrzeniec niezalogowany
przedwczoraj o 20:33
Królowa znów manipuluje na swoim fanpejdżu . Ciekawy ma na siebie sposób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Diaskia niezalogowany
wczoraj o 9:43
Siebie warci jesteście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.