Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowcy nie potrafią zrobić korytarza życia
~~Tix niezalogowany
21 maja 2024r. o 18:59
~~Błękitna Ostróżka napisał(a): Jak nie ma pasów awaryjnych a po bokach bariery to gdzie mają zjechać ?
radzę się nie wypowiadać !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Eukomis niezalogowany
22 maja 2024r. o 4:44
Buraki z tirów ! Pas awaryjny ale nie potrafi na niego zjechać! Nie wspomnę że każdy z nich ma cb radio i zawodowe jak to mówią prawo jazdy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Truskawka niezalogowany
22 maja 2024r. o 11:49
~~Groszkowy Eukomis napisał(a): Buraki z tirów ! Pas awaryjny ale nie potrafi na niego zjechać! Nie wspomnę że każdy z nich ma cb radio i zawodowe jak to mówią prawo jazdy !!


Prawda, a jak się pojedzie zagranicę to jest przez tych buraków coraz gorzej, wszędzie ich pełno. Wtryniają się na środkowy pas. Sieją śmierć na drogach. Powinnien być zakaz dla nich jazdy, a towary pociągem i krótkie trasy małymi ciężarówkami dalej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bann niezalogowany
22 maja 2024r. o 14:27
Wszystkim po kolei mandat 5000. Zaboli raz to się nauczą na przyszłość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie