Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cezary Przybylski nie jest już marszałkiem. Wiemy, kto go zastąpi
~~Siwa Miodunka niezalogowany
22 maja 2024r. o 19:04
~~Żółtorudy Enkiant napisał(a): Nawet PiS głosował za Gancarzem. PO rozbita i siedzi w kącie... To początek erozji Koalicji Obywatelskiej.Bardzo dobra wiadomość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec niezalogowany
23 maja 2024r. o 13:09
~~Siwa Miodunka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtorudy Enkiant napisał(a): Nawet PiS głosował za Gancarzem. PO rozbita i siedzi w kącie... To początek erozji Koalicji Obywatelskiej.Bardzo dobra wiadomość.

Przecież vice Marszałkiem został Wojciech Bochnak z PO oraz 2 osoby z PO są w wąskim Zarządzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
23 maja 2024r. o 15:15
Ciekawe czy Czaruś dostanie limuzynę rządową jak w poprzedniej kadencji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza