Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Granice żartu
14505
DP
3 kwietnia 2016r. o 20:25
to nie jest żart falco
to absurd
może trzeba założyć nowy temat pod tytułem np.'' jak zaciskać pętlę na szyi tak by była skuteczna''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 20:41
czy nie pisałem kiedyś że ''sukienkowi'' gotowi są podpisać pakt z ''diabłem'' jeśli tylko zwietrzą w tym interes...
teraz nawet wśród ateistów szukają poparcia?


dzisiaj ciekawe rzeczy wygadywał Chazan w przemówieniu partyjnym na Jasnej Górze ...
aborcja to dla niego ''holokaust''(to tak w skrócie)
ten sam dzisiejszy ''obrońca'' który sam przyznał się do tysięcy własnoręcznie dokonanych aborcji...
żart?...absurd?
przekroczył granicę żartu ze słuchających czy granicę własnej głupoty?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 kwietnia 2016r. o 20:45
falco napisał(a): czy nie pisałem kiedyś że ''sukienkowi'' gotowi są podpisać pakt z ''diabłem'' jeśli tylko zwietrzą w tym interes...
teraz nawet wśród ateistów szukają poparcia?


dzisiaj ciekawe rzeczy wygadywał Chazan w przemówieniu partyjnym na Jasnej Górze ...
aborcja to dla niego ''holokaust''(to tak w skrócie)
ten sam dzisiejszy ''obrońca'' który sam przyznał się do tysięcy własnoręcznie dokonanych aborcji...
żart?...absurd?
przekroczył granicę żartu ze słuchających czy granicę własnej głupoty?


i jedno, i drugie niestety :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 21:46
dlatego traktuję to raczej jako żart ''purpuratów'' i ich wyznawców ...
jak to jest ?
tak żarliwie ''walczą'' o moralność kobiet a nie dostrzegają :D własnych kolesi co nader chętnie zadzierają kiecki kiedy to ''dzieci ich bałamucą''?

jak to jest że zapomnieli o sprzeciwie Marii Kaczyńskiej co do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej za co też została przez ''ojca dyktatora'' nazwana ''czarownicą''

zaprawdę powiadam wam -wielu z was ''podąża ciemną doliną'' ale waszego zła ja się nie ulęknę... :D
czy przekroczyłem ''granicę żartu''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 kwietnia 2016r. o 21:49
falco napisał(a): dlatego traktuję to raczej jako żart ''purpuratów'' i ich wyznawców ...
jak to jest ?
tak żarliwie ''walczą'' o moralność kobiet a nie dostrzegają :D własnych kolesi co nader chętnie zadzierają kiecki kiedy to ''dzieci ich bałamucą''?

jak to jest że zapomnieli o sprzeciwie Marii Kaczyńskiej co do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej za co też została przez ''ojca dyktatora'' nazwana ''czarownicą''

zaprawdę powiadam wam -wielu z was ''podąża ciemną doliną'' ale waszego zła ja się nie ulęknę... :D
czy przekroczyłem ''granicę żartu''? :D


nie nie przekroczyłeś
a prezerwatywy będą na receptę
albo w ogóle nie będą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 22:07
a jako kobieta pomyślałaś o tym że mogą być zakazane tzw. ''spiralki''
przecież to będzie oczywiste ...

ciekawe czy teraz każda Polka jadąca na wczasy do Niemiec np. będzie poddana badaniom czy czasem nie jest w ciąży i nie jedzie tam nie na wczasy tylko by dokonać zabiegu...
jeśli jest w ciąży,po powrocie na granicy ,powtórne badanie... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 kwietnia 2016r. o 22:12
falco napisał(a): a jako kobieta pomyślałaś o tym że mogą być zakazane tzw. ''spiralki''
przecież to będzie oczywiste ...

ciekawe czy teraz każda Polka jadąca na wczasy do Niemiec np. będzie poddana badaniom czy czasem nie jest w ciąży i nie jedzie tam nie na wczasy tylko by dokonać zabiegu...
jeśli jest w ciąży,po powrocie na granicy ,powtórne badanie... :D


HŁE HŁE HŁE
zaczynasz bredzić
idę spać
dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 9:33
być może :D
oby.... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.