Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła Muzyczna prosi o wsparcie w renowacji fortepianu
11445
PanM
15 marca 2016r. o 16:41
Państwowa Szkoła Muzyczna czy Prywatna Szkoła Muzyczna ?

Urzędnicy więcej wydają na cateringi .
Koniec komentarza.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
15 marca 2016r. o 16:58
A może by tak poprosić o wsparcie pana Rydzyka!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
15 marca 2016r. o 17:05
Jeśli wpłacę symboliczną kwotę to czy będę mógł przyjść po renowacji i pograć na nim? Z moich i waszych podatków wyremontowali kopułę wieży ratusza i nie mogę wejść tam i zrobić paru fotek miasta, a dołożyłem się do remontu.
Mam taki pomysł, planuję remont mieszkania, łazienka, kuchnia, elektryka i jakieś malowanie itp. koszt jakieś 20 tysi + - może " ktoś " wesprze moje szczupłe fundusze ;)

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
15 marca 2016r. o 17:07
alabaster72 napisał(a): ... może " ktoś " wesprze moje szczupłe fundusze ;)

...Pomyślę :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
15 marca 2016r. o 17:25
Literko kochana wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć :*

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2016r. o 17:37
a dasz pomieszkac po remoncie,haha wzamian za wsparcie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czyja to szkoła ? niezalogowany
15 marca 2016r. o 17:48
Komu podlega ta szkoła , prezydentu czy starostu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
15 marca 2016r. o 18:11
~ napisał(a): a dasz pomieszkac po remoncie,haha wzamian za wsparcie:)

Jasne, ze trzy dni ;) z poprawinami.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.