Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecStandUp 3 - Tomasz Nowaczyk
~ niezalogowany
17 marca 2016r. o 17:27
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a):
~cefal napisał(a): obejrzalem drugi filmik. strasznie prostackie dowcipy i w dodaktu duzo wulgarnosci w tym. zenada i zdziwiony jestem ze cos takiego w paryskiej podaja


jaka knajpa i portal taki i poziom.


:) Miło cię widzieć na Bolec.Info :)


nie przypominam sobie abyśmy przeszli na Ty ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
17 marca 2016r. o 17:33
~ napisał(a):
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a):
~cefal napisał(a): obejrzalem drugi filmik. strasznie prostackie dowcipy i w dodaktu duzo wulgarnosci w tym. zenada i zdziwiony jestem ze cos takiego w paryskiej podaja


jaka knajpa i portal taki i poziom.


:) Miło cię widzieć na Bolec.Info :)


nie przypominam sobie abyśmy przeszli na Ty ??


Mam Cię tytułować "Pan Tylda"?:) Wymyśl sobie ksywkę to będzie nam łatwiej. Nie zapomnij o "Pan" na jego początku:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2016r. o 17:55
no, to już lepiej brzmi. a mnie milej by było was widzieć jesli nie robilibyście takiej korekty postów, nawet jeśli są dla was mniej wygodne, nie obrażali w felietonach pewnych grup ludzi i nie byli tak złośliwi wobec osób piszących krytykę. i ie blokowali ip. bo to mozna zmieić 5 minut. przekaz ememowi.
poznasz mnie zawsze po tyldzie na początku, albo będę miał ksywkę tylda.

Zmoderowano 17.03.2016 godz.20:24 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2016r. o 17:57
Wszak prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
17 marca 2016r. o 18:26
~ napisał(a): no, to już lepiej brzmi. a mnie milej by było was widzieć jesli nie robilibyście takiej korekty postów, nawet jeśli są dla was mniej wygodne, nie obrażali w felietonach pewnych grup ludzi i nie byli tak złośliwi wobec osób piszących krytykę. i ie blokowali ip. bo to mozna zmieić 5 minut. przekaz ememowi.
poznasz mnie zawsze po tyldzie na początku, albo będę miał ksywkę tylda.


Oj postaraj się Pan i wymyśl coś:)

Zmoderowano 17.03.2016 godz.18:27 - powód: dodane "pan":) (moderator)

Zmoderowano 17.03.2016 godz.20:26 - powód: korekta cytowania (moderator)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~narrator niezalogowany
17 marca 2016r. o 18:52
Walczymy z wiatrakami. Z wiatrakami, ktore stoją na własnym polu i ani im się śni, przestać się kręcić.

Jeden walczył, została po nim książka.
Minęlo stekti lat, nie zmieniło się nic.

Jedyna moja rada, patrz na 'trzymając forumową władzę' z duzym przymrozeniem oka.

Innaczej bedziesz zachodzil w glowe czy to Ty jestes w błedzie czy Ci nieomylni.

Skoro ktos moderuje to ma w tym powod.

Czesto jest to zwykly strach, podszyty rozmaitoścami, z którch wyłuskać sedna tak naprawde nie jest się w stanie.

Olej ich. Ty masz życie w realu, oni tu.
Tu lub w polsacie - dyskutujesz z aktorem, zyczę duzo cierpliwosci i siły.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie tanczę niezalogowany
17 marca 2016r. o 18:59
Dj
mogłes zrobić zdjęcie profilowe używając judasza w drzwiach. Szybciej i ciekawiej uzyskałbyś efekt.

Wiesz, nie znam Cię. Ale mam nieodpartą ochotę porozmawiać z Tobą.
Jestes intrygującą postacią. Masz fajne usposobienie ale chowasz się za kimś innym (za tym kogo udajesz), za osobą, która nie jest Tobą- gryzą się dwie osobowości w jednej energicznej i mądrej personie, która zapomanila kim jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
17 marca 2016r. o 20:09
~nie tanczę napisał(a): Dj
mogłes zrobić zdjęcie profilowe używając judasza w drzwiach. Szybciej i ciekawiej uzyskałbyś efekt.

Wiesz, nie znam Cię. Ale mam nieodpartą ochotę porozmawiać z Tobą.
Jestes intrygującą postacią. Masz fajne usposobienie ale chowasz się za kimś innym (za tym kogo udajesz), za osobą, która nie jest Tobą- gryzą się dwie osobowości w jednej energicznej i mądrej personie, która zapomanila kim jest.


Zapraszam do redakcji:) Możesz mnie złapać podczas dyżuru redakcyjnego codziennie między 10 a 12. Możesz też zawsze założyć sobie konto na Bolec.Info i napisać prywatną wiadomość.

Staram się być autentyczny... ale darmową psychoanalizę chętnie przyjmę:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.