Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecStandUp 3 - Tomasz Nowaczyk
~Tylda niezalogowany
17 marca 2016r. o 20:25
Panie Jegomość, fajny z Pana gość. fajnie z takim pogadać na forum. nie to co emem, który moderuje i kpi z forumowiczów myślących inaczej niz on, zasłania sie swoimi fakultetami a w rzeczywistosci nawet nie wie co to kombajn.
a tak wracając do tematu, czy Panu podoba się taki występ, w którym "komik" myśli, że jest zabawny używając co drugie słowo przekleństwo??
Jak bym miał lokal i taki gość przeklinał by u mnie co drugie słowo, myśląc, że jest zabawny to szybciej by wyleciał na kopach niż przyszedł. poza tym faktycznie nie jest to zbyt wysoki poziom. Jak Pan myślisz?

Zmoderowano 17.03.2016 godz.20:26 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan Tylda niezalogowany
17 marca 2016r. o 20:27
Chciałem napisać Pan Tylda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
17 marca 2016r. o 20:36
A ja myślę, że każdy ma nieco inny gust. Stand up to konwencja, w której komik stawia na autentyczność. Tu nie chodzi o odgrywanie scenek, tylko o kontakt z publicznością. Opowiada historię tak jakby mówił do znajomych. Oczywiście nie każdemu musi to odpowiadać:)

Racjonalnym zachowaniem kogoś, komu stand-up się nie podoba jest nie klikanie w linki, które zawierają ten zwrot i nie przychodzenie na imprezy, na których występują stand-up'erzy. Mnie ta forma bawi. Jak pokazuje doświadczenie nie brak jest ludzi, którzy to lubią. W USA to właśnie stad-up'erzy zajmują w showbiznesie takie miejsce, jak u nas kabarety. W Polsce popularność takich imprez stale rośnie. Niedawno byłem na gali w Hali Stulecia, gdzie najlepszych stand-up'erów oglądało grubo ponad 5000 osób.

Na BolecStanUp przychodzi kilkadziesiąt osób i tworzą naprawdę fajną atmosferę. Jest ich na tyle dużo, że jest dla kogo te imprezy robić (a pewnie niedługo okaże się, że chętnych jest więcej niż miejsca). Ale zdarzyło się już, że ktoś zaskoczony formą i "hardkorowością" wyszedł. Mądrzejszy o wiedzę, że to mu nie smakuje. Pewnie nie każde danie dostępne w Piwnicy Paryskiej każdemu odpowiada i podobnie jest z imprezami, które się tam odbywają.






Dopisane 17.03.2016r. o godz. 20:36:

~Tylda napisał(a): Panie Jegomość, fajny z Pana gość. fajnie z takim pogadać na forum. nie to co emem, który moderuje i kpi z forumowiczów myślących inaczej niz on, zasłania sie swoimi fakultetami a w rzeczywistosci nawet nie wie co to kombajn.


Jestem też przystojniejszy i młodszy od Marcina:) Za to on skubany jest wyższy.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ nie wiem juz sam niezalogowany
17 marca 2016r. o 20:37
Lubię Cie choć Cie nie znam.
Dziękuję za zaproszenie, na pewno kiedyś wpadnę.
Wypijemy herbate pogadamy bo myslę, ze bedziemy mieli o czym.

Masz bardzo pogodne usposobienie,
które w pełni obrazuje Twoja naturę,
wypowiedzi ktore czasami serwujesz sa zas jakby odmienne od Twojej prawdziwej natury.
Mowie, nie moge oceniać bo Cie nie znam.
Ale zadzior to Ty jestes jeszcze ;)

Wiesz czego nauczyli mnie starsi ludzie (zyciowej madrosci), od zadnego starszego czlowieka nigdy w zyciu nie doswiadczylem uszczypliowsci badz tego typu podobnych zachowan. Bo oni to juz przeszli. Strzepimy sobie tylko jezyk i wlsne nerwy, jednoczesnie nie wnoszac nic wiecej do danej kwestii.
Znajomi czesto ptają czemu zachowuje się czasami jak dziadzius. Moze stetryczałem, ale stetryczałem dystansując się od pokoleń, ktore przychodzą i odchodzą robiąc zamęt i konflikty z jednoczesną pogardą dla otoczenia. A zanim oni zrozumieją swoje zachowanie to Tobie już skonczy się czas.
Nie warto z tymi wiatrakami walczyć co ;) A waitraki sa tam, są tu, i tam tam hen daleko, i tóż pod naszymimi domami. Sa wszedzie. Te wiatraki to ludzkie usposobienia, ktore czesto stoja jak ten mur berlinski. Stoja choć nie powinno ich tam byc.

Jak to w ksaiżce było napisane:
Diabeł nie lubi pogardy dla własnej osoby.
Diabeł bedzie w kazdym czlowieku, ktory nie zrozumie, że życie to RODZINA, SPOKOJ i BEZPIECZENSTWO. Diabeł przeawia przez nas kiedy stajemy się odrobine ignorantami, zlosliwcami, pojawia się zawsze tam gdzie pozwalamy naszym zlym cechom wziaść goe nad zdrwym rozsadkiem.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2016r. o 20:43
Madrzejszy o wiedze ze to mu nie smakuje - tak powiedzialeś, napisales.

Smaku pamietaj tez się uczysz od pierwszego ugryzienia.

"Smaki" zycia pewnie doswaidcza kazdy z nas.

Jeden karmiony jest przemoca.
Drugi nakazami.
Trzeci terrorem.
Czwarty kariony jest dobrem.

Nie mow ktory z tych 4 ma poprawny smak. Smak maja wszyscy 4. Jeden tylko rozpoznaje smaki prawidlowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 marca 2016r. o 20:50
Tak czy inaczej zainteresowanych zapraszamy do udzialu w BolecStandUp3 :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan tylda niezalogowany
17 marca 2016r. o 21:16
cóż, patrze w wikipedie co to ten stendap i nie moge sie doszukac aby bylo cos tam o ostrym jezyku itd. dlatego nadal sie dziwie tym tonem i przeklenstwami uzywanymi przez tego mlodego czlowieka. czyzby naprawde nie umial w inny sposob rozbawic publicznosci? no i te teksty nie sa najwyzszych lotow.
ps.
chetnie napisalbym felieton do bolec info ale brak mi tematu, moze podrzucilibyscie cos.
ps. emem to lepiej wygladal z ta wykrzywiona mordka niz teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~redaktor niezalogowany
17 marca 2016r. o 21:32
Felietton ma to do siebie, że wystarczy jedna myśl, jedno słowo aby 'zasiac ziarno'. Z tym słowem rozpisujesz ciekawą historię, np ktora Ci sie przytrafiła.
Moj ulubiony felietonista potrafi napisać historię o wyscigacg odkurzaczy po hotelowym holu. Zrobi to tak, ze zrozumiesz pojęcie felietonu.
J. Clarkson - znasz z Top Gearu- polecam 1 jego ksiązkę.
Takiego dystansu do samego siebie i swaita przydaloby się nam wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza