Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czego brakuje w Bolesławcu? (sklepy, punkty obsługi, kluby, miejsca spotkań itd)

~ciekawy niezalogowany
24 marca 2016r. o 10:09
Liczę na w miarę poważne odpowiedzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matyldzia niezalogowany
30 marca 2016r. o 19:31
Jak dla mnie sklepu ze zdrową żywnością, z takim asortymentem i cenami jak https://www.cosdlazdrowia.pl/ - aktywność fizyczna, troska o zdrowie i urodę staja się coraz bardziej popularne, więc myślę, że warto przede wszystkim zdrowo się odżywiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mc niezalogowany
30 marca 2016r. o 19:55
Mc donalda w centrum lub sklepu H&M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 marca 2016r. o 21:01
W Bolesławcu są 3 sklepy ze zdrową żywnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
30 marca 2016r. o 21:54
Kręgielni. Bardzo lubię grać w kręgle i tym celu muszę jeździć do Zgorzelca, a żeby jechać na dogodną godzinę to trzeba rezerwować przynajmniej 2 tyg wcześniej. W Bolesławcu też pewnie by miała niezłe wzięcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
30 marca 2016r. o 21:55
Kręgielni. Bardzo lubię grać w kręgle i tym celu muszę jeździć do Zgorzelca, a żeby jechać na dogodną godzinę to trzeba rezerwować przynajmniej 2 tyg wcześniej. W Bolesławcu też pewnie by miała niezłe wzięcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 marca 2016r. o 23:23
Skepu H&M i Camaiu i Bartka z dobrymi butami dziecięcymi. Jest jeden zdrowa stopka w brico ale słaby wybor i rozmiarów nigdy nie ma na moje dzieci. A ja nie moge im kupic bez przymierzenia bo potem okazuje sie ze cisną szwy chociaz na długość dobre. Mamy galerię ale czemu tam nie ma sklepu 50-10-15? Sklepy są porozzrzucane a fajnie by było je miec w jednym miejscu. Brakuje tez rozrywki dla matki z dziecmi. Jakas kawiarnia z atrakcjami dla dzieci by sie przydała, kregielnia tez mogłaby byc z torem dla dzieci. Kurs tanca dla dorosłych a obok dla dzieci. Generalnie jak sie chce gdzies wyjsc a nie ma sie z kim zostawic maluchow to jest klopot. Jest duzo fajnych zajec dla dzieci i dorosłych ale zawsze ktos na kogoś czeka. A mozna w jednym czasie i miejscu załatwić dwie sprawy. Myślę ze dużo rodziców ma problem z ogarnięciem zajęc popołudniowych i wieczornych i musi z czegoś rezygnować. Za granicą jest np kurs jezykowy dla dzieci a w sali obok dla dorosłych w tym samym czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
30 marca 2016r. o 23:28
Room escape
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.