Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dożywocie dla zabójcy 10-latki
~Anonim niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 16:20
powinien dostac kule w leb. dlaczego ja mam robic na tego zwyrodnialca? ja tez jestem winny??
powinnien sam na siebie zapracowac np w kamieniolomie i to dozywotnio. wiec albo pracuje na spoleczenstwo i na chleb i wode dla siebie albo kula w leb.
proste. trzeba tylko chciec. a takie wyroki to jakies nieporozumienie . oby sie tym burakiem zajeli panowie za krat! szprycha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kokos niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 16:55
Utrzymać go to jedno,spłacić 200 tyś to drugie. A nieszczęście śmierci dziewczynki to trzecie.Tylko jednen czyn....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xxxxx niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 17:51
Moim zdaniem faceta powinna spotkać bolesne i długotrwałe męczarnie a rany polewać kwasem... Zrobiła bym to osobiście za to co zrobił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 18:40
jaką apelację? W tym przypadku nikt go nie powinien bronić. Przeciez bronić zabójce dziecka bronisz równie dobrze morderców być może swojego dziecka !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 19:34
Jesteście portalem ogólnopolskim (typu Int ,czy WP),czy lokalnym?
Sprawa mocno medialna i bulwersująca ,bo jakiś morderca wstał rano i miał plan zabić,ale to temat ogólnopolski ,a nie miastowy,czy w porywach powiatowy.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 19:43
Dla mnie jest bezsensem skazywać kogoś na dożywocie. Powinna być kara śmierci za taki czyn i jemu podobne (identyczna jaką zadał ofierze)
O kwestii finansowej nie powinniscie pisać bo życie jest bezcenne.
A ta kwota na waciki wysyłana pewnie na raty, będzie przypominała rodzicom koszmar jaki przeżyli...

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 19:48
Moim zdaniem też kara śmierci ,ale mamy tak jak mamy :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 19:55
Mam nadzieję, że PiS to zmieni... A jeżeli zmieni to mają mój głos.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo