Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Matury rozpoczęte
~Malkon. niezalogowany
4 maja 2016r. o 17:07
Życzę wszystkim maturzystom pomyślnego zdania tego jednego z najważniejszych w życiu egzaminów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joy niezalogowany
4 maja 2016r. o 20:47
......pozdrawiam Wszystkich moich kolegów, którzy zdali maturę i zachrzaniaja dziś na taśmie produkcyjnej, zawijają sreberka........, a niektórzy zostali trepami...... :P :P :P , czy był to najważniejszy egzamin w ich życiu????????.......chyba zwymiotuję zaraz.....,ach niektórzy z mgr inż. tyrają za dwapićset ;( ;( ;( ;( ;( ;( POLSKA, kto Ty jesteś - Polak mały......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2016r. o 22:12
"czy był to najważniejszy egzamin w ich życiu" - ręczę że - dla nich był. Prostak i nieuk nigdy tego nie zrozumie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2016r. o 23:23
.....dziś jest to dla Nich najważniejszy egzamin, za kilka lat zrozumieją że matura to bzdura.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2016r. o 0:42
~ napisał(a): .....dziś jest to dla Nich najważniejszy egzamin, za kilka lat zrozumieją że matura to bzdura.....


Co ty możesz o tym wiedzieć? Nie schlebiaj sobie. "Nieuk" zawsze pozostanie nieukiem.
Oni mają wybór - jak zechcą będą robili to co ty. Ty takiego wyboru nie masz i nigdy bez matury mieć nie będziesz.
Pomijam rozwój intelektualny bo to dla ciebie "czarna magia".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2016r. o 11:06
....tak życie to sztuka wyboru...Pozdrawiam wszystkich tych, którzy są dumni ze swojej matury... :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
5 maja 2016r. o 18:25
~ napisał(a): ....tak życie to sztuka wyboru...Pozdrawiam wszystkich tych, którzy są dumni ze swojej matury... :| :| :|


dzisiejsza matura nie jest odzwierciedleniem wiedzy nabytej w szkole wiem bo moja córka zdaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14581
#Filantrop nieaktywny
5 maja 2016r. o 22:46
~ napisał(a):
~ napisał(a): .....dziś jest to dla Nich najważniejszy egzamin, za kilka lat zrozumieją że matura to bzdura.....


Co ty możesz o tym wiedzieć? Nie schlebiaj sobie. "Nieuk" zawsze pozostanie nieukiem.
Oni mają wybór - jak zechcą będą robili to co ty. Ty takiego wyboru nie masz i nigdy bez matury mieć nie będziesz.
Pomijam rozwój intelektualny bo to dla ciebie "czarna magia".

Drogie dziecko , lub nauczycielu tegoż dziecka , to co dzisiejsi maturzyści pisali na egzaminie ja uczyłem się w szkole zawodowej na matematyce . To czego kiedyś uczyli mnie "profesorowie" w technikum , dziś mój syn uczy się na studiach . Poziom ignorancji , arogancji i samozadowolenia dzisiejszej młodzieży jest odwrotnie proporcjonalny do stanu ich "wiedzy". Zakodujcie sobie w główkach pieniacze że stan edukacji w naszym kraju pogarsza się systematycznie . Będąc bardzo młodym człowiekiem poznałem ludzi, którzy kończyli gimnazjum w latach 30-tych. I śmiem twierdzić że ich wiedza ogólna była na wyższym poziomie niż dzisiejszych studentów . Z kolei ludzie, którzy kończyli technika w latach 60-70 maja wiedzę o wiele lepszą od dzisiejszych inżynierów . Niestety obserwuję to na co dzień . Jedyne czego dzisiejszej młodzieży nie brakuje , to coś co nazywają przebojowością ..... a to po prostu bezczelność .
Oczywiście nie wszyscy tacy są , ale .........wyjątki potwierdzają regułę. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza