Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła Specjalna w budynku II LO?
~ niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 9:49
Popieram. Skoro nie można wybudować, ani nie można zadnej zlikwidowac to trzeba połączyć. A najlepsze warunki ma II LO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 11:34
Nauczyciele z II LO powinni przygotować się do pracy z dziećmi z różnymi dysfunkcjami, bo niestety, ale takich dzieci będzie więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 16:23
Jasne ciekawi mnie fakt co sie stanie z budynkiem zabytkowym po szkole nr 7 /?????????????????? moze nowa galeria albo willa dla Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 16:53
Przy takich historiach zastanawiam się dlaczego powiat i miasto nie potrafią się dogadać, tylko wręcz walczą ze sobą jakby cokolwiek było ich. A wszystko co mają jest społeczeństwa o które trzeba dbać i jak jest taki problem to powinni wspólnymi siłami go rozwiązywać bo dotyczy obu urzędów i nie ważne kto jest na papierze właścicielem!! Kiedy te cholerne urzedasy to zrozumia?! Przecież chyba mieszkamy wszyscy razem w Bolesławcu ( mam też na myśli oczywiście gminy itp)! Jeżeli nie potrafią wybudować nowego budynku (bo nowy powinien powstać) to chyba trzeba zmienić urzedujacych!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 19:33
~Ja napisał(a): Przy takich historiach zastanawiam się dlaczego powiat i miasto nie potrafią się dogadać, tylko wręcz walczą ze sobą jakby cokolwiek było ich. A wszystko co mają jest społeczeństwa o które trzeba dbać i jak jest taki problem to powinni wspólnymi siłami go rozwiązywać bo dotyczy obu urzędów i nie ważne kto jest na papierze właścicielem!! Kiedy te cholerne urzedasy to zrozumia?! Przecież chyba mieszkamy wszyscy razem w Bolesławcu ( mam też na myśli oczywiście gminy itp)! Jeżeli nie potrafią wybudować nowego budynku (bo nowy powinien powstać) to chyba trzeba zmienić urzedujacych!!

1.Nie chcą tego po-wiatowi ,stracą subwencje na szkołę.
2.Nie chcą tego dyr. i pedag. szkoły specjalnej -obawa iż pod innym zarządem -polecą.
3. Trwanie w tej sytuacji nie zmienia niczego a wszyscy mają pracę
Tylko dzieci dalej w lesie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 14:19
~ napisał(a): Nauczyciele z II LO powinni przygotować się do pracy z dziećmi z różnymi dysfunkcjami, bo niestety, ale takich dzieci będzie więcej.

podobno idzie ogromny niż demograficzny i nie będzie wcale dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 14:24
Marszałek wycofał się z budowy szkoły specjalnej i projekt który jest gotowy nie ma szans realizacji.A gdzie w tamtym roku był marszałek i co wsparł(chyba że chodziło o wybory i pokazanie się)
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=98150&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 16:33
~Ja napisał(a):
~ napisał(a): Nauczyciele z II LO powinni przygotować się do pracy z dziećmi z różnymi dysfunkcjami, bo niestety, ale takich dzieci będzie więcej.

podobno idzie ogromny niż demograficzny i nie będzie wcale dzieci.

Popieram. Komunistyczny kolos II LO zbudowano według reguł socjalizmu - szeroko dla 50 tyś miasteczka...Tymczasem to miasteczko ma obecnie 35 tysięcy i niebawem 4 Licea...dzieciaków ubywa, a niepełnosprawni są od 20 lat stłoczeni jak sardynki na Zgorzeleckiej..Jest propozycja wspólnego pomieszkania w dwóch niezależnych budynkach obok siebie, tak po katolicku/chrześcijańsku . Niestety POLACTWO ożywa,a z nim kołtunizm,nietolerancja,ksenofobia.To ona rządzi w duszach nauczycieli II LO,dotychczas, wygodnie spędzających czas w przestrzennych, niewykorzystanych przestrzeniach szkoły.Ci, którzy powinni wnosić kaganek oświaty pod strzechy - gaszą go !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.