Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego tłumacza francuskiego

14579
#aleksey nieaktywny
27 lipca 2016r. o 8:51
Moja siostra wraca w najbliższym czasie do Polski z Francji. Mieszkała tam kilka lat i ma do przetłumaczenia kilka dokumentów. Zna francuski bardzo dobrze ale z niektórymi sobie nie poradzi ( na przykład z dokumentacją medyczną bo wymaga to jednak specjalistycznego słownictwa). Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego i doświadczonego tłumacza z okolicy, który podjąłby się przetłumaczenia tych papierków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2016r. o 10:32
Od siebie dodam, że jeżeli ma to być wykonane tak jak należy, to lepiej chyba zdecydować się na tłumacza przysięgłego.
Szczególnie jeżeli ma to być dokumentacja medyczna - często jest to poufna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
27 lipca 2016r. o 16:03
Mogę polecić Ar Verso:

http://www.arverso.pl/index.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14579
#aleksey nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 15:26
~ napisał(a): Od siebie dodam, że jeżeli ma to być wykonane tak jak należy, to lepiej chyba zdecydować się na tłumacza przysięgłego.
Szczególnie jeżeli ma to być dokumentacja medyczna - często jest to poufna.


O poufność raczej się nie obawiam bo komu by niby zależało na dokumentacji medycznej jakiejś kobiety ;) Chodzi o to aby całe tłumaczenie było wykonane w sposób solidny Niekoniecznie zalezy mi na tlumaczu przysięgłym. Ma być po prostu dobrze. No i w miarę niedrogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 16:35
aleksey napisał(a):
~ napisał(a): Od siebie dodam, że jeżeli ma to być wykonane tak jak należy, to lepiej chyba zdecydować się na tłumacza przysięgłego.
Szczególnie jeżeli ma to być dokumentacja medyczna - często jest to poufna.


O poufność raczej się nie obawiam bo komu by niby zależało na dokumentacji medycznej jakiejś kobiety ;) Chodzi o to aby całe tłumaczenie było wykonane w sposób solidny Niekoniecznie zalezy mi na tlumaczu przysięgłym. Ma być po prostu dobrze. No i w miarę niedrogo.


jeśli byś to miała w formie elektronicznej to za dobre winko moja babcia Polka która 40 lat mieszka we francji i jest emerytowanym chirurgiem z przyjemnością by to przetłumaczyła , ciągle z rodzinką podsyłamy jej różne robótki żeby się nie zanudziła :) bo gdy się bardzo nudzi to przyjeżdża do PL no i wiecie jak to z pełni życia babką hahaha , jeśli masz to na komputerze , to mogę cię z nią skontaktować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 22:56
niestety ,ale jest to dokument urzedowy i tylko tłumacz przysięgły. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gienek niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 23:50
Polecam - tłumacz przysięgły języka francuskiego mgr Izabela Irska. tel. 603 205 072
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monika35 niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 8:00
Również tłumaczyliśmy dokumentację medyczną mojego brata który pojechał do UK, miał tam wypadek. Długo dochodził do siebie, ale ostatecznie się udało.
Jeżeli chodzi o koszta, to to nie są one jakieś ogromne - powiedziałabym normalne. Najlepiej do jakiegoś przysięgłego się zgłosić w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.