Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kate Ryan porwała tłumy
~Melon niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 13:41
Jak na gwiazde takiego formatu zadna rewelacja,chyba wiecej zaspiewala coverow niz swoich piosenek,do tego nie wyciagala gornych dzwiekow.Ogolnie nie bylo zle ,ale widzialem ja kilka lat temu we Lwowku na Agatowym i wtedy wypadla lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 14:01
~Melon napisał(a): Jak na gwiazde takiego formatu zadna rewelacja,chyba wiecej zaspiewala coverow niz swoich piosenek,do tego nie wyciagala gornych dzwiekow.Ogolnie nie bylo zle ,ale widzialem ja kilka lat temu we Lwowku na Agatowym i wtedy wypadla lepiej.


Melonie,wiek robi swoje.Agatowe jako uczeń podstawówki Kate oglądałeś z wypiekami na twarzy.Po koncercie zmarszczyłeś Freta i wyciągałeś górne dżwięki..Teraz jako gimnazjalista ,waligrucha,próbujesz robić za za krytyka muzycznego.Po kiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sio tyldo niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 15:01
~ napisał(a):
~Melon napisał(a): Jak na gwiazde takiego formatu zadna rewelacja,chyba wiecej zaspiewala coverow niz swoich piosenek,do tego nie wyciagala gornych dzwiekow.Ogolnie nie bylo zle ,ale widzialem ja kilka lat temu we Lwowku na Agatowym i wtedy wypadla lepiej.


Melonie,wiek robi swoje.Agatowe jako uczeń podstawówki Kate oglądałeś z wypiekami na twarzy.Po koncercie zmarszczyłeś Freta i wyciągałeś górne dżwięki..Teraz jako gimnazjalista ,waligrucha,próbujesz robić za za krytyka muzycznego.Po kiego?

Pewnie dlatego, aby ciebie w końcu wyr uchać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Melon niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 16:16
I tu sie grubo pomyliles,Ciebie jeszcze na swiecie nie bylo jak na koncerty jezdzilem.40+ dla Twojej wiadomosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 18:47
~ napisał(a):
alabaster72 napisał(a): Marcin, kto miał zobaczyć zobaczył na żywo, nie przejmuj się.

Czemu ma mu nie zależeć na dobrym wizerunku swego portalu? Ja nie widziałem, bo mieszkam 1000km od miasta, ale z chęcią zobaczyłbym dobrą fotorelację z tych imprez, a nie takie rozmazane "coś".
ten cały portal jest do d.u.p.y cebulaki piszą nie na temat zlikwidować to gów.no
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 20:54
Kate darła ryjan nic wielkiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nika niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 21:24
Mnie też nie porwała. Szczególnie dlatego że śpiewała prawie same covery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 23:19
Poczytaj trochę o tej pani, ona w większości śpiewa covery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza