Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tak się nie powinno traktować drzew
~tubylec niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 21:57
Jeszcze jedna "nawiedzona".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 22:21
Przylezie taka na dwa dni i będzie się wymądrzać. A cóż takiego drzewku się stało. Ziemia mu zaszkodziła? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Theo Dor niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 22:29
Uchowaj nas Boże od nawiedzonych architektów krajobrazu jak ta autorka listu. To przez takich ludzi mamy problemy z budowaniem parkingów samochodowych w mieście, ponieważ tacy jak ona nie pozwalają wyciąć drzew w miejscu planowanego parkingu miedzy ulicą a chodnikiem. Podły egoizm ludzi, którzy nie mają samochodów. Drzewa można posadzić w innym miejscu, tam gdzie nie będą nikomu przeszkadzały, a od problemu ciasnoty na ulicach nie da się uciec i trzeba go już zacząć rozwiązywać teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mariano_italiano niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 22:48
Wszystkie drzewa dookoła płakały jak na to patrzyły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14820
#ksyborg nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 22:49
ciekawe czym pali w piecu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robert niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 22:54
Jak to czym?Tak jak co drugi: BUTELKI,BUTY,SZMATY i do tego TROCINY zmieszane z OLEJEM SILNIKOWYM.Pozdrawiam!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 23:04
A ja nie jestem nawiedzoną turystką ale tez mi się nie podoba takie podejście do tematu można było w jakiś inny sposób potraktować to drzewo ,trzeba wielu lat żeby tak duże urosło i dawało cień mieszczuchom w upalny dzień kiedyś za tym zatęsknicie jak wszystko w pień wytniecie i co to za porównanie czym pali w piecu ?ja palę drewnem oczywiście ale sama nie idę do lasu i nie rąbie jak leci są od tego ludzie,którzy znają się na tym lepiej niż ja i jedno wytną inne posadzą nie rżną wszystkiego na raz a w mieście mało jest coraz mniej i co wam zostanie ?patelnia ?zastanówcie się.Pod prywatna posesją jak chce się wyciąć drzewo to pism górę trzeba wypełnić i czekać na pozwolenie a miasta Bolesławca to nie dotyczy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drzewo niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 23:13
Theo Dor, nie ośmieszaj się! Te drzewo, drzewa rosły tu i wokół Nas, zanim Ty się urodziłeś na tym świecie! To my się rozrastamy, wycinamy wszystko i zalewamy betonem, kostką i asfaltem, ciągle narzekamy, że czemu jest tak gorąco w naszym mieście?! Czemu po deszczu woda zalewa nasze miasto?! Włączmy myślenie! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.