Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ja ateista

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 18:52
DP napisał(a): hmm
ateiści używają rozumu, do pojęcia rzeczywistości w jakiej się znajdują
szukając odpowiedzi na pewne pytania, autorytetem może być tylko Ona :)
a nie inni ludzie :)


A to ciekawe Kaczucho , czy mogłabyś szerzej rozwinąć myśl " autorytetem może być tylko Ona " . Kogo konkretnie masz na myśli ? Pytam ponieważ Twój post pojawił się bezpośrednio pod moim :)

Dobry wieczór :) Odkorkowałem , kto ma ochotę na drina ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 sierpnia 2016r. o 19:02
Piotrze
Ona to Rzeczywistość
że mój post pojawił się pod Twoim to przypadek
zwyczajnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 19:07
A ... cha ... Rzeczywistość. Dziękuję za odpowiedź Dorcia ;)
Ale miałbym jeszcze jedno pytanko :) Jak uzasadnisz swój ateizm ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 sierpnia 2016r. o 19:17
Wiesz Piotrze
Toje teorie opierają się na tym co twierdzą inni,moje na rzeczywistych i namacalnych wzlotach i upadkach
wyciągniętych wnioskach, podjętych decyzjach
i samodzielnym myśleniu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 19:46
DP napisał(a): Wiesz Piotrze
Toje teorie opierają się na tym co twierdzą inni,moje na rzeczywistych i namacalnych wzlotach i upadkach
wyciągniętych wnioskach, podjętych decyzjach
i samodzielnym myśleniu ;)


I bardzo dobrze , że tak jest. To nie są moje teorie . Ja jestem tylko przekaźnikiem , ponieważ wąska specjalizacja w konkretnej dziedzinie ogranicza różnorodność Stwórcy :)

Czy mogę wznieść toast za Twe powodzenie i szczęście ?

Nigdy , nikomu niczego złego nie życzyłem , chociaż czasami gadam " qurwa jego mać " ... i poznałem w Rzeczywistości kilka Świadomości ... ale wciąż nie uzasadniłaś Twego ateizmu , Kaczuszko :)

Dlaczego boga nie ma ? :) O Stwórcę później spytam :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 sierpnia 2016r. o 19:54
Pannazdzieckiem napisał(a):

Dlaczego boga nie ma ?


a gdzie go widziałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 20:37
DP napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Dlaczego boga nie ma ?


a gdzie go widziałeś?


Widzi się Sercem ... Stwórcę. Bo oczy ulegają destrukcji ( jam przykładem :D ). A trzeba Ci wiedzieć Kaczuszko :) , że w Twojej Duszy też Stwórca przebywa.

Ale powiedz mi , gdzie nie widziałaś Stwórcy ? Zło jakie się pleni na tej nieszczęśliwej , pięknej Planecie , to tylko zamysł k.retynów , zwanych oświeconymi , nie Stwórcy.

Powtórzę pytanie , dlaczego boga nie ma ? :)

Uzasadnij proszę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 sierpnia 2016r. o 21:09
oj
widzę piękno natury
nic poza tym
ja zasad nie uznaję
są dobre dla tych co nie znają ''umiaru'' i równowagi


Dopisane 27.08.2016r. o godz. 21:09:

Pannazdzieckiem napisał(a):
DP napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Uzasadnij proszę :)


proste, bo go nie widziałam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.