Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiana terminu Zjazdu Absolwentów I LO
~youngboy niezalogowany
13 września 2016r. o 20:55
~oldboy napisał(a): Jestem absolwentem I LO. Nie postawię nogi na żadnym zjeżdzie absolwentów tej placówki. Nie robiłem tego 25 lat. Nie zrobię przez kolejne ćwierć wieku. Nie chcę. Nie muszę. Nie widzę potrzeby. Nie moja bajka. Nie będę uczestniczyć w promocji czegoś, co uwierało mnie przez 4 lata nauki w tej szkole.


Co? Mama kazała się uczyć, posłała do dobrej szkoły, a się nie chciało? :) Coż... rozumiem Cię doskonale... Dla nierozgarniętych faktycznie mogła być to męka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matura 1974 niezalogowany
13 września 2016r. o 21:27
~youngboy napisał(a):
~oldboy napisał(a): Jestem absolwentem I LO. Nie postawię nogi na żadnym zjeżdzie absolwentów tej placówki. Nie robiłem tego 25 lat. Nie zrobię przez kolejne ćwierć wieku. Nie chcę. Nie muszę. Nie widzę potrzeby. Nie moja bajka. Nie będę uczestniczyć w promocji czegoś, co uwierało mnie przez 4 lata nauki w tej szkole.


Co? Mama kazała się uczyć, posłała do dobrej szkoły, a się nie chciało? :) Coż... rozumiem Cię doskonale... Dla nierozgarniętych faktycznie mogła być to męka :D


Wyobraż sobie, że dla tych bardziej rozgarniętych, z piątkami na maturze, których mama nie zmuszała do nauki, wspomnienia związane z I LO, też nie należą do przyjemnych. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 września 2016r. o 21:41
Prabucki będzie? :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BratPIT niezalogowany
13 września 2016r. o 22:46
Oldboyu, czy myśmy nie chodzili do tej samej klasy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirosław niezalogowany
18 września 2016r. o 14:02
Kiedy zjazdy organizują sami absolwenci poślizgów nie ma. Prawda Piotrze, Jolu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Abs niezalogowany
19 września 2016r. o 18:45
Nie było chętnych...smutne ,ale prawdziwe. A niesmak, niezależnie od tego , co było przyczyną zmiany terminu, pozostanie. Plama na honorze uważam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak tez jest niezalogowany
19 września 2016r. o 19:14
Dlaczego nia ma chętnych? Dlatego, że dziś absolwenci to dorośli ludzie. Konkretni. Autentyczni. Z własnymi problemami i własna wizją przyszłości. I do tej przyszłości nie są im potrzebne wspominki z czasów licealnych. Z niektórymi koleżankami i kolegami można spotkać się prywatnie. I to w zupełności wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Absolwentka Tech.Ogrodn. niezalogowany
19 września 2016r. o 19:58
Organizowanie takich spotkan,staje się przeżytkiem.Bylam ostatnio na Zjezdzie Absolwentow swojej szkoły w Poznaniu.Moja klasa liczyla 32 osoby,przyjechalo się spotkać 3 osoby.Te 3 koleżanki po 60 latach nie mogly się poznac.Byly takie klasy ,ze na Zjazd nie przyjerchal nikt.Termin takiego Zjazdu powinien być publikowany z rocznym wyprzedzeniem.Wiecej w takiej uroczystości nie wezme udziału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza