Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek między Dobrą a Bolesławcem
~Up niezalogowany
20 września 2016r. o 23:21
Wszyscy cwani anonimowi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ostrożny niezalogowany
21 września 2016r. o 0:16
Ludzie po co tyle jadu.Ja rozumiem każdy ma w sobie jakąś złość.Wypadek to wypadek.Jak się nie myśli za kółkiem to takie konsekwencje.Miejmy nadzieje że to nauczka dla kierowcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2016r. o 2:52
Tego co sam napisał że jechał 200km/h to policja powinna po IP znale i za przyznanie się do mocnego złamania przepisów tak dowalić że z sądu wyszedłby z płaczem i mocnym postanowieniem poprawy...czyli bez prawka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~David niezalogowany
21 września 2016r. o 6:48
Astra 4 za 26 tys!? buahahhahahhahaha chyba nową z salonu ! od Niemca igła 90 tys nalotu ostatnio poszła za 9 :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
21 września 2016r. o 7:25
ten był troszkę spokojniejszy.ale tez czasami świrował.no to jak narazie mamy ople z głowy.sami się wykasowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2016r. o 7:38
~Ryżowy Król Szos napisał(a): Rutyna mówiłem nie naśladuj Króla bo Król jest jeden, A dla tych je... w d... Hejterów na forum całujcie klamkę tego samochodu bo nigdy nie będziecie takiego mieć :D Jechałem tym autem na A4 przy 200km/h słabo się trzymała w porównaniu do mojej Astry wiec się nie dziwię :/

buhahahahhahahahh, hahahahh. co ca pajac!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~c niezalogowany
21 września 2016r. o 7:44
Znowu facet za kierownicą i wszystko jasne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2016r. o 7:48
Hotblooded napisał(a): Zastanawia mnie dlaczego jest tyle "cwaniakow" i mistrzow hejtu pod tym postem i zadna osoba nie raczy się podpisac lub napisać bezposrednio do kierowcy :) bolec.info najwiekszy wysyp hejterów ktorzy niestety poza hejtem gówno osiągneli. Wypadek jest wypadkiem, powrotu do zdrowia


Nie no, na twoim miejscu to ja bym się popłakał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.