Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Martes Sport już otwarty
~brrrr niezalogowany
23 września 2016r. o 18:17
jak to sa towary z Chin to b.zle tyle pisali ze maja szkodliwe dla zdrowia zwiazki ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
23 września 2016r. o 18:51
Z Chin też są lepsze i gorsze. Te markowe są z reguły lepszej jakości. Mimo, że wyprodukowane w Chinach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
23 września 2016r. o 19:13
To na szmatlandie idźcie tam macie wybór i taniochę marudy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
23 września 2016r. o 19:58
~Małgosia -gimnazjalistka napisał(a):
~LI napisał(a):
~jaa napisał(a):
~Małgosia -gimnazjalistka napisał(a): ceny kosmiczne , kto to bedzie kupował , no chyba żeby szpanowac , że to jest adidas !!!

Małgosiu wręcz przeciwnie ;) ceny w Martesie są bardzo przyzwoite,jest dużo promocji często.nie wiem skąd wzięłaś te wysokie ceny :)

Ludzie porównują ceny z tymi z manhatanu



koszulka z napisem adidas 60 zł i to jest tanio ???



Matołku, nie chodzi o napis tylko o materiał i jakośćwykonania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bezradnosc niezalogowany
23 września 2016r. o 21:46
~tomek napisał(a):
~Małgosia -gimnazjalistka napisał(a):
~LI napisał(a):
~jaa napisał(a):
~Małgosia -gimnazjalistka napisał(a): ceny kosmiczne , kto to bedzie kupował , no chyba żeby szpanowac , że to jest adidas !!!

Małgosiu wręcz przeciwnie ;) ceny w Martesie są bardzo przyzwoite,jest dużo promocji często.nie wiem skąd wzięłaś te wysokie ceny :)

Ludzie porównują ceny z tymi z manhatanu



koszulka z napisem adidas 60 zł i to jest tanio ???



Matołku, nie chodzi o napis tylko o materiał i jakośćwykonania.


jaki naiwny czlowiek... masakra...

wlasnie ten napis sprawia ze tyle kosztuje koszulka, ktora bez napisu warta mniej niz 10 zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 września 2016r. o 22:35
Firmowe rzeczy nie zawsze świadczą o tym że są lepsze gatunkowo. W butach adidas już po miesiącu zrobiły mi się dziury w siatce w okolicy palców-reklamacja odrzucona bo moja wina... Widocznie nosiłam rozsznurowane. Sprawa w sądzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 22:46
~Ja napisał(a): Firmowe rzeczy nie zawsze świadczą o tym że są lepsze gatunkowo. W butach adidas już po miesiącu zrobiły mi się dziury w siatce w okolicy palców-reklamacja odrzucona bo moja wina... Widocznie nosiłam rozsznurowane. Sprawa w sądzie.



Spróbuj czasem obciąć paznokcie u nóg. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 22:48
~bezradnosc napisał(a):
~tomek napisał(a):
~Małgosia -gimnazjalistka napisał(a):
~LI napisał(a):
~jaa napisał(a):
~Małgosia -gimnazjalistka napisał(a): ceny kosmiczne , kto to bedzie kupował , no chyba żeby szpanowac , że to jest adidas !!!

Małgosiu wręcz przeciwnie ;) ceny w Martesie są bardzo przyzwoite,jest dużo promocji często.nie wiem skąd wzięłaś te wysokie ceny :)

Ludzie porównują ceny z tymi z manhatanu



koszulka z napisem adidas 60 zł i to jest tanio ???



Matołku, nie chodzi o napis tylko o materiał i jakośćwykonania.


jaki naiwny czlowiek... masakra...

wlasnie ten napis sprawia ze tyle kosztuje koszulka, ktora bez napisu warta mniej niz 10 zl



Ty raczej nie wychodź poza szmateksy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.