Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smoleńsk - pamiętaj, abyś dzień święty święcił?
~SMOLENSK - świetny film niezalogowany
28 września 2016r. o 10:04
Obejrzenie tego filmu jest takim papierkiem lakmusowym na bycie POLAKIEM /z wielkiej litery/.
Czy drogich Państwa nie zastanawia fakt, dlaczego kodziarstwo tak ośmiesza, krytykuje i zraza do obejrzenia? - Czego się boją?
Jeszcze raz zapraszam serdecznie do naszego Kina.
Tylko ktoś silnie zaimpregnowany na polską historie obejrzenie tego filmu zignoruje bądź zlekcewazy.
Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ehh :/ niezalogowany
28 września 2016r. o 10:10
~SMOLENSK - świetny film napisał(a): Obejrzenie tego filmu jest takim papierkiem lakmusowym na bycie POLAKIEM /z wielkiej litery/.
Czy drogich Państwa nie zastanawia fakt, dlaczego kodziarstwo tak ośmiesza, krytykuje i zraza do obejrzenia? - Czego się boją?
Jeszcze raz zapraszam serdecznie do naszego Kina.
Tylko ktoś silnie zaimpregnowany na polską historie obejrzenie tego filmu zignoruje bądź zlekcewazy.
Serdecznie pozdrawiam.


Olać ten film i tyle. Bycie katolikiem to wstyd i hańba w tych czasach ! Przez tą bezsensowną religię mamy wojny ! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomeek niezalogowany
28 września 2016r. o 10:13
Tak ja to robie za free bo jestem Polakiem i kocham swój kraj. A wy poprostu jestescie sprzedawczykami, ale spokojnie.. Przyjdziemy po was..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2016r. o 10:38
~SMOLENSK - świetny film napisał(a): Obejrzenie tego filmu jest takim papierkiem lakmusowym na bycie POLAKIEM /z wielkiej litery/.
Czy drogich Państwa nie zastanawia fakt, dlaczego kodziarstwo tak ośmiesza, krytykuje i zraza do obejrzenia? - Czego się boją?
Jeszcze raz zapraszam serdecznie do naszego Kina.
Tylko ktoś silnie zaimpregnowany na polską historie obejrzenie tego filmu zignoruje bądź zlekcewazy.
Serdecznie pozdrawiam.

ty przeczytaj zanim napiszesz te bzdury. uwazasz ze ten kto nie obejrzy tego g... nie jest Polakiem??
typowe pisowskie myslenie sluzace sklocaniu obywateli. w tym pis jest najlepszy no i w pompowanie grubej kasy kosciolowi!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Ehh:/ niezalogowany
28 września 2016r. o 10:44
Przepraszam, ale powiem tak: - wulgaryzm, nie na miejscu. Ale to Pana wybór. Wystawia Pan świadectwo o sobie. Czy Pan obejrzał film SMOLENSK? Proszę to zrobić. A wówczas ewentualnie konstruktywna krytyke można uprawiać.
Co do wiary. Powiem Panu, że jest Pan w błędzie. Czy też Pan będzie tak kozaczyl na łożu śmierci?
Wstyd, hańba? - co za bezsens.
Przynależność do religii katolickiej to zaszczyt i honor. A zawolaniem jest: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Tomeek niezalogowany
28 września 2016r. o 10:47
Świetnie napisane. Gratuluję. Tak trzymać. Czołem WIELKIEJ POLSCE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do - niezalogowany
28 września 2016r. o 11:05
To proszę uprzejmie jeszcze raz przeczytać. Spokojnie. Pan dokonuje skrotow myslowych. Czyżbym uderzył w stół a nożyce itd.? Skąd taka irytacja. Pan filn SMOLENSK nazywa rąk bardzo brzydko. To Pan sieje rozłam. Powiedzenie prawdy o kradziezach, przekretach, odsuwania od koryt to sklocanie? Nie wydaje mi się.
Dlaczego Pan tak się broni przed obejrzeniem filmu SMOLENSK? - boi się Pan, ze zmusi to Pana do myślenia i zburzenia wszystkiego co Pan powziął z ukochanego TVN czy Gazety Wyborczej?
Jeśli widzi Pan przestępstwo w rzekomym pompowaniu pieniędzy proszę wystosowac zawiadomienie do organów ścigania. Proszę jednak wziąć pod uwagę ile to komuniści majątków koscielnych rozkradli i częściowo ale tylko częściowo oddali w opłakanym stanie. Proszę zapoznać się dogłębnie z ta materia. Sianie propagandy nikomu chwały nie przynosi. Pozdrawiam życząc milej lektury.

J
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2016r. o 11:16
~Do: Ehh:/ napisał(a): ... A zawolaniem jest: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.


Jaki bóg ? Jahwe ? To dziękuję :D. Jaki honor ? Dalsze zadłużanie przyszłych pokoleń pieniądzem ze sprzedaży obligacji skarbowych na rynkach walutowych , to i Mondry Vincent uprawiał i żadna "dobra zmiana" pod tym względem nie nastąpiła. Nowa ekipa robi to samo , tyle tylko , że z większą dozą wazeliniarstwa wobec chazarskiej dziczy z hamerykańskiego Knesetu. Do dupy z takim honorem. Ojczyzna ? Jaka Ojczyzna , kiedy miliony na ekonomicznej banicji ... a prezydent sugeruje emigrantom , żeby do Kraju nie wracali . Myślę sobie Kolego 243 , żeś głupek i troll nowej "władzi". Miałem ochotę wprawdzie pójść i pooglądać , ale mi przeszło . Szkoda czasu na kłamstwo. Skrzypek , nie " Zimny Lechu " - przypominam :)
I kwestia ad personam ... chcesz mi powybijać te okna , że się czepiasz ? I info ... nie takie cwaniaki , jak Ty próbowały ze mnie zrobić alkoholika i nie wyszło im , więc daruj sobie imputacje :]
A wiesz chłopcze , że z budżetu tego nieszczęśliwego Kraju płacimy kontrybucję Żydom za " polskie obozy koncentracyjne " ? 100 łełrasów na twarz , czyli więcej niż zasiłek dla bezrobotnych Polaków i Polek. Do dupy z taką Ojczyzną . Monituj więc do "dobrej zmiany" niech Pisiory zrobią coś z tym krętactwem , np. niech nakłonią Niemców ... do płacenia.

No dobra , wracam do roboty , miłego dnia Ci życząc Kolego 243 :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza