Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Czarny poniedziałek" w Bolesławcu?
2900
#falco nieaktywny
1 października 2016r. o 20:24
być może Tobie już nie ale są inne które tak nie myślą ...
nie wszystkie posiadają ''przyjaciela na baterię''a igraszki z takim raczej nie zagrożą aborcją :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 października 2016r. o 20:28
zawsze uważałem że feministki są przeciw kobietom
http://niezalezna.pl/86903-wpadka-roku-scheuring-wielgus-na-czarnym-protescie-przebila-petru-wideo
dość dyktatury kobiet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 października 2016r. o 20:31
mucha nie siada
http://niezalezna.pl/86901-mucha-wybuczana-podczas-czarnego-protestu-gdzie-byliscie-przez-osiem-lat-wideo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 października 2016r. o 20:34
No nie wiem Papugo , który jest naj . Ale Jahwe ma na swoim sumieniu potop. Pogwałcił Prawa Kreacji . Dziwi to , że kapłani Jahwe bezdyskusyjnie opierają się na tradycji KK i nie widzą wyrządzonej krzywdy naszym Przodkom. Allach to ta sama nacja kosmitów pod inną szerokością geograficzną :] Zarządzającą niewolnikami tej ziemi ...

Miałbym pytanko do Ciebie , ponieważ liznąłeś już nieco wiedzy , kto Twoim zdaniem umieścił Kwiat Życia w subatomowej strukturze ? Jahwe , Allach , Siwa , czy może Światowid ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 października 2016r. o 20:45
falco napisał(a): być może Tobie już nie ale są inne które tak nie myślą ...
nie wszystkie posiadają ''przyjaciela na baterię''a igraszki z takim raczej nie zagrożą aborcją :D


Widzisz falco, jesteś za głupi na to, żeby sam zrozumieć więc ci wytłumaczę. Twój tekst, o tym, że kobiety powinny pokazać, że "mają jaja" jest seksistowski. I akurat od tych kobiet, które stoją na czele tego protestu za taki tekst dostałbyś po łbie : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2016r. o 20:53
mnie raczej rozśmiesza pisanie ''eloh'' kiedy inni piszą ''iloh'' pisząc o tym samym :D


Dopisane 01.10.2016r. o godz. 20:53:

kc napisał(a):
falco napisał(a): być może Tobie już nie ale są inne które tak nie myślą ...
nie wszystkie posiadają ''przyjaciela na baterię''a igraszki z takim raczej nie zagrożą aborcją :D


Widzisz falco, jesteś za głupi na to, żeby sam zrozumieć więc ci wytłumaczę. Twój tekst, o tym, że kobiety powinny pokazać, że "mają jaja" jest seksistowski. I akurat od tych kobiet, które stoją na czele tego protestu za taki tekst dostałbyś po łbie : ).


a ty taka ''mądra '' i nie pojmujesz przenośni ?...więc nie pisz do kogoś ''głupi'' sama mądrością ''nie grzesząc''
tamte kobiety by zrozumiały przekaz a ty jesteś za ''cieniutka'' :D

''zamknij oczy a zobaczysz'' ;)
rozumiesz ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 października 2016r. o 21:02
falco napisał(a): a ty taka ''mądra '' i nie pojmujesz przenośni ?...więc nie pisz do kogoś ''głupi'' sama mądrością ''nie grzesząc''
tamte kobiety by zrozumiały przekaz a ty jesteś za ''cieniutka'' :D

''zamknij oczy a zobaczysz'' ;)
rozumiesz ?


Pojmuję "przenośnię" i dlatego Ci napisałam, że jest seksistowska : ). Pomyśl, dlaczego posiadanie jaj ma świadczyć o kimś, że jest coś więcej wart od innych ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2016r. o 21:11
dziwne to posądzenie mnie o ''seksizm''
no ale mogę to zrozumieć skoro kiedyś posądziłaś mnie również o kradzież psa :D

ale ok .
co miałem napisać ?...''kobity pokażcie że macie ...jajniki''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza