Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

"Czarny poniedziałek"

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 października 2016r. o 8:32
No jeśli tak , to taki sam picer , jak Paligłup i reszta zadymiarzy zwanych politykami.

Tak , czy siak , człowiekiem oszusta nazwać nie można. Bo albo jest się Facetem , albo Kobietą . Oboje jesteśmy człowiekami :) i dajemy możliwość Stwórcy do kolejnych inkarnacji Jego Świadomości :) Ważne jest to , aby nie mieszać w Systemie tworzenia życia. A ten oszust i ciołek , dla mamony ... no dobra , już nic nie mówię , bo zaraz jakiś prokurator upomni się o jego/ jej prawa ... jego/jej celowo małą literą , bo rzeczy trzeba nazywać po imieniu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 9:01
Pannazdzieckiem napisał(a):
kc napisał(a): To podłe powielać takie głupie demotywatory i nabijać się z nieszczęścia tego człowieka.


Skacowana , ten " człowiek " swego czasu tańcował z Paligłupem robiąc za babę , a Paligłup jest członkiem Komisji Trójstronnej , czyli szpecy od depopulacji. To nie jest człowiek , tylko bydle , które dla mamony przyrodzenie dało sobie uciąć . To jest mniej więcej tak , jak byś miała węża między nogami . Nie wewnątrz , a na zewnątrz . Dysonans poznawczy.

Podłością jest zaburzanie praw Stwórcy . Cała ta qurwa nowoczesna cywilizacja jest ... dziwna.

Kosmita

Nie zabijać i tyle !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 9:08
Pannazdzieckiem napisał(a): No jeśli tak , to taki sam picer , jak Paligłup i reszta zadymiarzy zwanych politykami.

Tak , czy siak , człowiekiem oszusta nazwać nie można. Bo albo jest się Facetem , albo Kobietą . Oboje jesteśmy człowiekami :) i dajemy możliwość Stwórcy do kolejnych inkarnacji Jego Świadomości :) Ważne jest to , aby nie mieszać w Systemie tworzenia życia. A ten oszust i ciołek , dla mamony ... no dobra , już nic nie mówię , bo zaraz jakiś prokurator upomni się o jego/ jej prawa ... jego/jej celowo małą literą , bo rzeczy trzeba nazywać po imieniu :)


Ja pi..ole stwórcy ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 października 2016r. o 9:49
Pannazdzieckiem napisał(a): To nie jest człowiek , tylko bydle , które dla mamony przyrodzenie dało sobie uciąć .


Swego czasu był w Bolesławcu taki bydlak, przez którego ludzie potracili oszczędności i zdrowie, znasz go i dlatego powinieneś się zamknąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 października 2016r. o 10:49
kc napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): To nie jest człowiek , tylko bydle , które dla mamony przyrodzenie dało sobie uciąć .


Swego czasu był w Bolesławcu taki bydlak, przez którego ludzie potracili oszczędności i zdrowie, znasz go i dlatego powinieneś się zamknąć.


Skacowana , żebyś Ty jeszcze Kózko gotować umiała :D Wiesz gdzie wychowuję swe potomstwo .

Być może też będą złodziejami , ale co Ci szkodzi ? Dawaj do mnie , zawsze chciałem Cię poznać ... być może posmakują mi feromony :)

Jest dziesiąta , czekam . Stać Cię na odwagę ?


Dopisane 05.10.2016r. o godz. 10:49:

Prawie jedynasta ... i co " intelektualistko " ruszysz dupę czy nie , żeby napluć mi w twarz , bo feromony odpuszczam :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na szczęście nie ja niezalogowany
5 października 2016r. o 10:57
Ponoć pracodawcy, których pracownice przyszły do pracy ubrane na czarno, spodziewają się kontroli Inspekcji Pracy, że zatrudniają na czarno!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 października 2016r. o 11:48
"Czarny protest" przeciwko projektowi zaostrzenia prawa aborcyjnego
dla mnie w momencie połączenia się plemnika i komórki jajowej mamy do czynienia z życiem". - Więc jeżeli ktoś mi mówi: 'możemy zabijać bez ograniczeń do trzeciego miesiąca zarodki i płody'... to nie jest projekt... - mówił Kukiz.

bezwarunkowa możliwość usunięcia dziecka, które zostało poczęte, to jest po prostu nieetyczne, więc nie mogę zagłosować, nie mogę pchać dalej nieetycznego projektu

- Oglądałem kiedyś film, jak zachowuje się - jak nazywają to środowiska skrajnie liberalne - zygota. Ta zygota kuli rączki, kuli nóżki, ucieka od tego narzędzia, które ma wyłyżeczkować, wyrzucić, rozszarpać to dziecko w organizmie - mówił Paweł Kukiz.




Dopisane 05.10.2016r. o godz. 11:48:

http://telewizjarepublika.pl/aktorka-wycofuje-sie-z-quotczarnego-protestuquot-bo-w-koncu-przeczytala-projekt-quotstop-aborcjiquot,38804.html

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 22:46
Mam żonę, dwie córki i cztery wnuczki i byłem jako facet na czarnym proteście . Nie byłem tam bo popieram aborcje tylko po to bo nie wiem jak potoczy się życie moich córek i wnuczek. Aby przez głupotę i fanatyzm nie straciły życia.

To kobieta zastawia swoje życie nie ONR czy "mądry" pan poseł czy tez duchowny. Popatrzcie na wykopaliska z okresu średniowiecza i do 19 wieku ile jest grobów kobiet po połogu.

Nie spłycajcie problemu do ideologii czy religii. Nikt nie chce "zabijać dzieci". Ci sami ludzie co ganią kobiety z tego protestu domagają się przywrócenia kary śmierci czyli kary nie odwracalnej gdzie mnóstwo jest błędów sądowych - to to jest w porządku ? Proponuje nie powtarzać za księdzem bezmyślnie haseł tylko pomyśleć o swojej żonie , córce czy dziewczynie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo