Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wołyń

5183
magnum44
17 października 2016r. o 7:05
Fobiak, po pierwsze naucz się cytować, a po drugie poczytaj trochę książek naukowych nie beletrystycznych.
Miłego dnia.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 października 2016r. o 10:20
magnum44 napisał(a): Fobiak, po pierwsze naucz się cytować, a po drugie poczytaj trochę książek naukowych nie beletrystycznych.
Miłego dnia.


dziewczyno, ja ksiazki? jak chce sobie cos poczytac, to najpierw sam pisze. manipulantow nie czytam a szczegolnie tych naukowych. na szczescie jest duzo boleslawiecczan majacych korzenie wolyniu i ich potomkow trzeba sluchac a nie jakichs historykczykow od siedmiu bolesci z ipn-u robiacych tam tylko doktoraty na tematy przychylne niepolskiemurzadowi.
nie wyjezdzaj mi tu ze swietymi piszacymi nowa historie polski bo ja w takie autorytety nie wierze. jesli ty cos potrafisz to i ja to potrafie. nie ma ludzi niezastapionych i to co zrobil jeden czlowiek moze zrobic inny.


Dopisane 17.10.2016r. o godz. 10:20:

fobiak napisał(a):
magnum44 napisał(a): Fobiak, po pierwsze naucz się cytować, a po drugie poczytaj trochę książek naukowych nie beletrystycznych.
Miłego dnia.


dziewczyno, ja ksiazki? jak chce sobie cos poczytac, to najpierw sam pisze. manipulantow nie czytam a szczegolnie tych naukowych. na szczescie jest duzo boleslawiecczan majacych korzenie wolyniu i ich potomkow trzeba sluchac a nie jakichs historykczykow od siedmiu bolesci z ipn-u robiacych tam tylko doktoraty na tematy przychylne niepolskiemurzadowi.
nie wyjezdzaj mi tu ze swietymi piszacymi nowa historie polski bo ja w takie autorytety nie wierze. jesli ty cos potrafisz to i ja to potrafie. nie ma ludzi niezastapionych i to co zrobil jeden czlowiek moze zrobic inny.


jestes opetana na tle sexu i dlatego tak jego duzo w twoim komencie
a banderowcom nie chodzilo o sex tylko o wyrzniecie polakow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2016r. o 10:29
fobiak nieuku obrażasz swoimi bredniami ludzki rozum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 października 2016r. o 10:40
~ napisał(a): fobiak nieuku obrażasz swoimi bredniami ludzki rozum

najpierw trzeba go miec
wymien mi kilka obrazliwych rozumow
jak ktos wypisuje takie bzdety to nie mozna powiedziec, ze ten ktos rozum ma, czacha wypelniona mozgiem to nie to samo co rozum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
17 października 2016r. o 12:40
Fobiak, jakimś dziwnym słownictwem operujesz. :|
Podejrzewam, że specjalnie, ale mniejsza o to.
Masz rację odnośnie tego, że ludzi niezastąpionych nie ma.
Jeżeli już napiszesz coś i opublikujesz daj znać, chętnie przeczytam.
Z tym seksem toś pojechał nieźle po bandzie.
Nie jestem opętana na żadnym tle, zapamiętaj to i nie szkaluj mnie, bo mnie nie znasz!
Z tym mózgiem też nie przesadzaj.
Włącz myślenie, a wyłącz emocje, jak odpisujesz.
Nie zamierzam więcej z Tobą dyskutować.
Pozdrawiam.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 października 2016r. o 12:54
Ukraińcy też ginęli z rąk Polaków (AK, podziemie narodowe, LWP), oczywiście skala mordów była dużo mniejsza i nie była programowym ludobójstwem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~105 niezalogowany
17 października 2016r. o 13:20
W Kijowie wstrzymano emisję filmu WOŁYŃ, może ktoś coś więcej wie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 października 2016r. o 14:11
magnum44 napisał(a): Fobiak, jakimś dziwnym słownictwem operujesz. :|
Podejrzewam, że specjalnie, ale mniejsza o to.
Masz rację odnośnie tego, że ludzi niezastąpionych nie ma.
Jeżeli już napiszesz coś i opublikujesz daj znać, chętnie przeczytam.
Z tym seksem toś pojechał nieźle po bandzie.
Nie jestem opętana na żadnym tle, zapamiętaj to i nie szkaluj mnie, bo mnie nie znasz!
Z tym mózgiem też nie przesadzaj.
Włącz myślenie, a wyłącz emocje, jak odpisujesz.
Nie zamierzam więcej z Tobą dyskutować.
Pozdrawiam.


nie dyskutuj tylko czytaj, ja pisze od lat
myslenie ma to do siebie, ze jego sie nie wlancza i nie wylancza
jesli chodzi o gwalty banderowcow na polkach to ja w to nie wierze, bo chodzilo o zaglade a przez gwalt sie liczy na potomstwo lub wymieszanie krwi (rosjanie slyszeli o tej niemieckiej krwi to im ja troche wymieszali ale niemek nie zabijali) z malymi wyjatkami, jest to opisane w wojnie plemnikow
dlaczego podobne sytuacje zachodza

emocji sie nie wylaczy
albo ktos je ma albo jest ich pozbawiony
dlatego ktos pozbawiony emocji nie moze sie zakochac
za zadne skarby




Dopisane 17.10.2016r. o godz. 14:11:

skorn napisał(a): Ukraińcy też ginęli z rąk Polaków (AK, podziemie narodowe, LWP), oczywiście skala mordów była dużo mniejsza i nie była programowym ludobójstwem.


widze skroniu, ze sie bierzesz za edukacje tylko nie pisz w nastepnym poscie lwp bo takiej formacji nigdy nie bylo i chyba nie bedzie

jesli wikipedia pekla to i ty pekniesz, im tez zwrocilem na to uwage
w 2005
inteligencja nie przewyzszali ciebie
nazywaj wszystko po imieniu adekwantnie do okresu wdarzenia a nie bede reagowal na
no wiesz na co....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.