Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Środki na potencję. Jakie

15309
#sisel nieaktywny
12 października 2016r. o 9:39
Panowie czy ktos może probował środków na erekcję bez recepty? Dodam,ze na początku chciałbym spróbować wlaśnie czegoś takiego. Nie chcę isc do lekarza po środek na receptę z uwagi na to,ze boję się skutków ubocznych.Jestem lekko przed 40 stką. Nigdy nie sądziłem,ze cos takiego może mnie dopaść ale widać,ze życie pisze różne scenariusze.
Proszę również o poważne odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rom niezalogowany
12 października 2016r. o 10:34
Mniej piwska , papierochów a wiecej roboty bo od siedzenie przed TV nic nie urośnie samo i obowiązkowo zmiana partnerki na młodszą . I nie trzeba tabletek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-ziom niezalogowany
12 października 2016r. o 10:36
Widać, że wystrzelałeś się już z "amunicji" i... będzie dosyć;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~specjalista niezalogowany
12 października 2016r. o 10:42
Musisz mniej walić konia, lub jak juz walisz to staraj się za każdym razem nie spuszczać... twój Wacek daje znać że ma juz dość, daj odpocząć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~specjał niezalogowany
12 października 2016r. o 15:08
Kamagra - jedynym skutkiem ubocznym jest to że przez jakiś czas widzisz na niebiesko. Przez internet jedynie można zamówić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aloha niezalogowany
12 października 2016r. o 21:53
Ja próbowałem parę środków tych bez recepty typu permen King i inne gówna na ziołach szkoda pieniędzy to szaj... Jedynie sildenafil na receptę :-) działa jak trzeba u mnie nawet po 20 minutach i trzyma ok 12-15 godzin, a to co reklamują w tv to tylko na wyciąganie kasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tyrion niezalogowany
13 października 2016r. o 8:54
sisel napisał(a): Panowie czy ktos może probował środków na erekcję bez recepty? Dodam,ze na początku chciałbym spróbować wlaśnie czegoś takiego. Nie chcę isc do lekarza po środek na receptę z uwagi na to,ze boję się skutków ubocznych.Jestem lekko przed 40 stką. Nigdy nie sądziłem,ze cos takiego może mnie dopaść ale widać,ze życie pisze różne scenariusze.
Proszę również o poważne odpowiedzi.


Czy próbowałeś środki z L argininą ? Wśród tych bez recepty powinieneś szukać leków zawierających włąśnie ten skladnik bo jak o jeden z niewielu jest potwirdzony naukowo. Dobrze jeśli środki zawierają również żeń szeń.Co możesz wypróbować to Eromen, man tabs oraz potency therapy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 9:05
Zmień kobietę, na pewno zadziała. Na początek spróbuj z sąsiadką, u mnie podziałało. na starą Wacław nawet nie chciał popatrzeć swoim jednym okiem, nie chciał podnieść głowy a jak sąsiadeczka troszkę z nim pogadała po francusku, przekonała to teraz śmiga jak torpeda. Na starą niestety nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza