Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja będzie miała nową siedzibę
~nie panikuj niezalogowany
19 października 2016r. o 21:44
~Kasy jest w brud... napisał(a): Czyli jednak głupich nie sieją. Tee nie panikuj. Co cie boli ze ktos dostaje 500+ ? Jak bys miał jaja też bys dostał.
Urodziłam się kobietą i jaj niestety nie mam. Dzieci mam ale już w takim wieku, że mi się nie należy. Ponadto ja i mój mąż mamy takie emeryturki "mundurowe", że możesz sobie pomarzyć jak będziesz jutro kładł tynki. Tak więc ładuj kanapki do torby, bierz kielnię i naprzód :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.....ji niezalogowany
19 października 2016r. o 22:25
...nie żałujcie Policji ...ątka, czepta się lepiej durnowatego ministra wojny co ma pod sobą tą bande ćpunów i pijaków co w razie wojny pierwsi uciekną do okopów POLICJA W TYM PORĄBANYM ŚWIECIE JEST POTRZREBNA I POWINNA MIEĆ MARMURY NA ŚCIANACH, kolejnymi darmozjadami do likwidacji są ZUSY i NFZy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2016r. o 23:45
~Kasy jest w brud... napisał(a): Czyli jednak głupich nie sieją. Tee nie panikuj. Co cie boli ze ktos dostaje 500+ ? Jak bys miał jaja też bys dostał.
a ciebie fujara boli bo niemasz cioto

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
20 października 2016r. o 1:11
~nie panikuj napisał(a): Urodziłam się kobietą i jaj niestety nie mam. Dzieci mam ale już w takim wieku, że mi się nie należy. Ponadto ja i mój mąż mamy takie emeryturki "mundurowe", że możesz sobie pomarzyć jak będziesz jutro kładł tynki. Tak więc ładuj kanapki do torby, bierz kielnię i naprzód :P

I co z tego, że masz emeryturę, skoro nie masz szacunku dla pracy innego człowieka? Ten, który "macha" kielnią nie jest gorszy od Ciebie. Jesteś już na emeryturze, a do tej pory nic nie rozumiesz. Przykre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2016r. o 8:10
k1p napisał(a):
~nie panikuj napisał(a): Urodziłam się kobietą i jaj niestety nie mam. Dzieci mam ale już w takim wieku, że mi się nie należy. Ponadto ja i mój mąż mamy takie emeryturki "mundurowe", że możesz sobie pomarzyć jak będziesz jutro kładł tynki. Tak więc ładuj kanapki do torby, bierz kielnię i naprzód :P

I co z tego, że masz emeryturę, skoro nie masz szacunku dla pracy innego człowieka? Ten, który "macha" kielnią nie jest gorszy od Ciebie. Jesteś już na emeryturze, a do tej pory nic nie rozumiesz. Przykre.

Zgadzam się!!!! "Wielka" pani która ma emereture mundurową- za te słowa napisane i oczerniające klasę robotniczą powinni Ci odrazu zabrać ta emeryturką głupia szelmo!!!!!! wstyd i żal..............ale się w.........
;(

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasy jest w brud... niezalogowany
20 października 2016r. o 8:20
Hehe dobre! nie panikuj. No coz akurat kielnią nie macham ale wykunuje inny zawód. Twoja wypowiedz skomentowac moge tylko tak: Jaka żeś stara, taka głupia! Pewnie pracowalas w milicji w biurze i pucowałaś pałki milicjantom hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2016r. o 17:28
Świat się zmienił ale Milicja/Policja zawsze taka sama. Jak cię zatrzymają i powiesz "bądź pan człowiekiem , rodzina , małe dzieci , choroby ....." , on zawsze ci powie że jest na służbie a taryfikator przewiduje tyle i tyle .
Dziwne , jak ściąga mundur ma żal do wszystkich że nie traktują go jak człowieka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2016r. o 17:52
Bo teraz policja jest dla państwa a nie dla obywateli. Pranie mózgu im robią. Swoją drogą nowy komisariat już dawno powinnien być. Tylko czy ta nowoczesność co niektórych funkcjonariuszy nie przesrosnie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.