Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gazeta Bolec.Info - wydanie nr 12 (19) już jest!
10114
#alter nieaktywny
27 października 2016r. o 21:09
Pannazdzieckiem napisał(a): A co wtedy gdybyśmy mieli jeszcze kilka zmysłów ? Dla przykładu zmysł przewidywania przyszłości ... o jakie kilka głupich minut.

Każdy by tak chciał! PanM wygrałby wtedy każdą batalię, o każdą możliwą posadę, czy też polityczny mandat :) A w życiu osobistym wieczne szczęście :) Był taki film z Nicolasem Cage, po seansie będziesz wiedział co by było możliwe ;)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Albo zmysł przepływających elektronów przez paznokcie ? Tudzież zmysł odczuwania " Bratniej Duszy " w okolicy ?

A to już ten zmysł bym wolał. Bo to piękna sprawa jest :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Pytam Ciebie Poeto , boś obcykany ... czy poeci miewali ponad zwyczajne zmysły ? Telepatia i tam takie ? :D


Oczywiście słyszałeś o przewidywalności poetów, którzy w swej poezji przeplatali przepowiednie, które się sprawdzały.

Telepatia, to raczej nie. Prędzej wyostrzony zmysł obserwacji, który wynikał z poetyckich analiz otaczającego ich świata. Może chwilami potęga chwilowego olśnienia, który podobnie dotyczy genialnych naukowców :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2016r. o 21:53
alter napisał(a): ...
A to już ten zmysł bym wolał. Bo to piękna sprawa jest :)
...


No , to już mamy jakiś punkt zbieżny :D Oby nas tylko ...mi nie okrzyknęli :D Jeszcze jedną dam Ci radę ... całkiem kostenlos ... kiedy wyzywałeś mnie od oszołomów , wyznawcę teorii spiskowych , wiedziałem już wtedy , że Ty też przestaniesz osądzać po ścierwomedialnych pozorach.

Agencie Mossadu , jest w Tobie Dusza i sumienie. Jest w Tobie również strach. Pannę można po dupie poklepać :)

Ostatnie pytanie na dzisiaj , pal licho utopię ... albo jutro przy porannej kawce :D

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 października 2016r. o 22:00
Pannazdzieckiem napisał(a): wiedziałem już wtedy , że Ty też przestaniesz osądzać po ścierwomedialnych pozorach.

Panna, wszystkie media to ścierwa żerujące :) Powiem, Ci jak ja oceniam rzeczywistość... Nie chwytam komentarzy, a tylko fakty :) Resztę rysuję sobie sam.
Pannazdzieckiem napisał(a):
Agencie Mossadu , jest w Tobie Dusza i sumienie. Jest w Tobie również strach :)

Dusza i sumienie? Mam nadzieję. Strach? To zależy, co masz na myśli :)
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ostatnie pytanie na dzisiaj , pal licho utopię ... albo jutro przy porannej kawce :D

Utopia? Tylko nie udawajmy, że nie istnieje :)
miłego

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2016r. o 1:52
utopia to samoutopienie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 października 2016r. o 11:29
alter napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
No to teraz ja postawię niewygodne pytanka Alterowiczu.
Co to znaczy w/g Ciebie " utopia " i "realia"

Panna, ale to jest niezwykle proste. Utopia, to próba tworzenia, czegoś co nigdy nie ma szans powstania. Realia, to prawdziwa rzeczywistość, która nas otacza. Kiedy ktoś się rozmija z rzeczywistością, i na tym próbuje coś budować, to zawsze to kończy się utopią :) PanuM życzę, i to już od dawna, aby najpierw stał się chłodnym obserwatorem, słuchaczem, a dopiero potem formułował oceny :)

Panie Alter - na jakiej podstawie wyciąga Pan takie wnioski ? Kto Panu powiedział że ja nie jestem starannym obserwatorem sceny politycznej ?
Pana opinia wynika tylko i wyłącznie z przyczyn politycznych.Ja nie mam barw partyjnych ani politycznych .Żadnych. Pan deklaruje sympatię do PiS a w konsekwencji popiera jej niestety socjalistyczną politykę bezkrytycznie.

Teraz kilka słów o utopii -- prawda to coś niemożliwe do zrealizowania .
Dlaczego zatem Pan nazywa utopią dążenie do zmian na scenie politycznej ? Dlaczego nazywa Pan utopią chęć odpartyjnienia systemu władzy ?
Czyż by uwierzył Pan że to jest już wieczne i niezmienne ?
Czy obywatele będą okłamywani i okradani przez działaczy partyjnych zawsze ?

Proszę wskazać od 1945 roku od PPS do dzisiaj PiS choć jedną partię władzy która działała w interesie obywateli .
Proszę wskazać choć jedną partię która wpajała obywatelom szacunek do własności prywatnej i do bogacenia się jednostki .
Proszę wskazać choć jedną ustawę która stawia obywatela na równi z interesem publicznym .
Skoro władza nie potrafi pomagać nam w rozwoju , chronić nasze życie i zdrowie , utrwala szacunek do własności prywatnej -- TO PO CO NAM WŁADZA ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zagwozdka niezalogowany
28 października 2016r. o 14:37
zakorkowało się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 października 2016r. o 17:44
Zasłyszane

" Wszyscy badają opinię publiczną ale nikt jej nie leczy"

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2016r. o 20:49
~ napisał(a): utopia to samoutopienie ?


eutanazja inaczeej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza