Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oceń Policję
~mirek niezalogowany
31 października 2016r. o 7:44
dnooooooooooooo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szwagier niezalogowany
31 października 2016r. o 7:55
Są i będą kobieta lekkich obyczajow mi Kocham Bolec.Info onymi i zdania nie zmienie nigdy!!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominik niezalogowany
31 października 2016r. o 8:34
Są policjanci i policjanci :) co tu oceniać. Ze wzgledu na zawód jest to troche nie widzeczna praca. Ale jak w każdej znajdzie sie dobry pracownik i zły. Niech ich oceniaja przełozeni bo jest to praca hierarchiczna wiec co spływa z góry jest do wykonania.Pan każe ja łaże.Ma być 100 mandatów to ma byc bo inaczej po premii bo inaczej po dniach wolnych bo inaczej obnizona ocena z opiniowania... A zachowania policjantów to tez kwestia kultury i wychowania. Mozna byc niebieskim i mozna byc tez czlowiekiem.Sa tez tacy co nie udaną młodosć nadrabiają stopniem i mundurem powiekszajac rozmiar wacka i swoje niedowartosciowane ego :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
31 października 2016r. o 9:19
Jest żle w Policji ,drobni złodziejejaszki,bandyci co biją ludzi są bez karni,nic im się nie robi,takie sprawy powinne być rozwiązywane i pomoc poszkodowanym a Policja powinna pomagać obywatelom a nie być przeciwko nim.
!! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2016r. o 11:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
31 października 2016r. o 12:11
Ocena należy do przełożonego lecz nie podoba mi się pewne działanie.Pewnego dnia zgłosiłem iż w moim bloku jest impreza gdzie jest bardzo głośno oraz bijatyka gdzie wychodzi nagle facet i całą klatkę brudzi krwią a z głowy tryska krew.Policja przyjęła moje zgłoszenie przyjeżdża i zamiast do wskazanego miejsca przychodzą do mnie.Po czy ja i moja rodzina jesteśmy głębię i przez wstrętnych alkoholików i zaczynam się baćwiczenia. A ponoć można zgłosić problem i jest się anonimowym.Wim jedno,że nie warto policji zgłaszać o problemach bo jeżeli ich nie masz to na własne życzenie już mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~O co tu chodzi? niezalogowany
31 października 2016r. o 12:33
Czy ktoś próbował, wypełnić ankietę z linku? Dostałem 2 pytania w jakiej sytuacji miałeś kontakt z policją i czy korzystałem z usługi elektronicznej... No jeśli to jest ocena... to GJ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ŁUDY niezalogowany
31 października 2016r. o 13:09
~M napisał(a): Ocena należy do przełożonego lecz nie podoba mi się pewne działanie.Pewnego dnia zgłosiłem iż w moim bloku jest impreza gdzie jest bardzo głośno oraz bijatyka gdzie wychodzi nagle facet i całą klatkę brudzi krwią a z głowy tryska krew.Policja przyjęła moje zgłoszenie przyjeżdża i zamiast do wskazanego miejsca przychodzą do mnie.Po czy ja i moja rodzina jesteśmy głębię i przez wstrętnych alkoholików i zaczynam się baćwiczenia. A ponoć można zgłosić problem i jest się anonimowym.Wim jedno,że nie warto policji zgłaszać o problemach bo jeżeli ich nie masz to na własne życzenie już mam.


TAKIE ZYCIE KONFIDENTAAA!!!!PEWNIE JESTES ŁUDY KUŁCZE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza