Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wesołego Halloween bolesławianie!
211
skorn
26 listopada 2016r. o 18:15
Twój komentarz może miałby jakiś sens, gdybym człowieka znał. Tymczasem do wczoraj nie miałem pojęcia o jego istnieniu. : )

A ty zacznij szanować kogoś, kto podpisuje sie własnym nazwiskiem, skoro sam nie masz odwagi. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2016r. o 18:44
szanować kogoś kto na wstępie nazywa mnie ''burkiem'' ?

kpisz czy o drogę pytasz ?
ocknij się bo chyba dopadła cię jakaś ''pomroczność'' :D

masz koleżkę to pisz do niego a mnie sobie daruj...

mam tylko nadzieję że jakiś Parejko więcej ani o mnie ani do mnie nie napisze bo to dla niego żadna strata a dla mnie zysk w czystej postaci ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 listopada 2016r. o 0:17
Przecież ty pierwszy się do niego odezwałeś, nie na odwrót, demencjo.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tedd niezalogowany
27 listopada 2016r. o 0:44
falco powinienes go uszanować bo ktoś chyba inteligentny jest. Wystarczy pocztytać kilka twoich wypowiedzi i to ze jesteś burakiem to chyba mało powiedziane... Hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2016r. o 7:29
skorn napisał(a): Przecież ty pierwszy się do niego odezwałeś, nie na odwrót, demencjo.


tradycyjnie nie zauważyłeś ''dlaczego'' ale to u ciebie normalne ;)
wpada tu jakiś ktoś ,pisze ''szanowni '' i zaczyna od ''szczeniaków'' ...

kolejne posty to jego kolejne po PISy
wiem - tobie to pasuje ale mnie np. nie
czytałeś ''wypowiedz ''putlerka''?...czytałeś jak wyraził swoje ''poparcie''dla tego ''ziomala'' ?
po swojemu ...
jemu akurat się nie dziwię , ale ciebie mimo wszystko ,stawiałem wyżej ...

zauważyłem też jeszcze jedno -jakoś ''ziomale '' nie bardzo kwapią się do polemiki z tym gościem który wyskoczył niczym ''filip z konopii'' i jeśli się wczytasz w te jego bzdety dostrzeżesz jak w sumie potraktował tych ''szanownych bolesławian''

a może pokusisz się na odpowiedz dlaczego postanowił oznajmić na forum o ''zaszczycie'' jakim was ''obdarzył''
jakie ''kryteria'' o tym zadecydowały?

domyślam się ale jeśli mam wątpliwości odpowiedz by je rozwiała ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 listopada 2016r. o 8:14
emem napisał(a): Nikt o Halloween juz tu nie dyskutuje.

Zapraszam w inne miejsca BolecForun


To taka lokalna tradycja .Każdy temat zjeżdża na pyskówki.
Skoda że dopuszcza się całkowitą anonimowość.
Lepiej było by dopuścić całkowitą swobodę wypowiedzi ujawniając rozmówców.To dyscyplinuje lepiej niż moderator.
Wielu tu głosi bardzo śmiałe / acz kontrowersyjne / tezy , wielu pozwala sobie na niewybredne epitety .Bo czują się bezkarni , ukryci .Opluć i schować się .

Halloween -- może się przyjmie , trzeba być cierpliwym. Kościół w tym pomoże.Najpierw młodzi muszą przetrawić i wypluć z siebie ekspansję i indoktrynację .
Też tak jak Pan Panie Marcinie uważam że święta / wszystkie/ powinny kojarzyć się z radością. Bawmy się , radujmy nie zważając na smutasów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
27 listopada 2016r. o 19:58
emem napisał(a): Nikt o Halloween juz tu nie dyskutuje.


Ileż można dyskutować o tym samym, rok temu pisałeś podobny tekst, dwa lata temu chyba też. Za rok znowu napiszesz i razem z PanM jako zdeklarowani ateiści będziecie się radować świętem duchów : ).

Zastanawia mnie tylko dlaczego jako osoba, która jeździ po świecie i może obserwować ludzi różnych kultur dążysz do tego, żeby w każdym jego zakątku ludzie świętowali to samo, tak samo zabijając piękno różnorodności świąt i celebrowania ich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 listopada 2016r. o 20:13
kc napisał(a): Zastanawia mnie tylko dlaczego jako osoba, która jeździ po świecie i może obserwować ludzi różnych kultur dążysz do tego, żeby w każdym jego zakątku ludzie świętowali to samo, tak samo zabijając piękno różnorodności świąt i celebrowania ich.


Chyba nieco przekrecasz :-) Ja nie mam nic przeciwko temu, zeby rozni ludzie w roznych zakatkach swiata swietowali rozne swieta na rozne sposoby. Wrecz odwrotnie. Jestem przeciwny mowieniu, ze np. w Polsce mozna obchodzic tylko Wszystkich Swietych, a nie wolno Halloween. Niech kazdy zdecyduje za siebie. I jesli jeden nie bedzie obchodzil Halloween a bedzie obchodzil Wszystkich Swietych, a drugi bedzie balowal 31.10 a 1.11 bedzie na cmentarzu - to dla mnie obie opcje sa OK. :-)

A co do podrozy - rzeczywiscie obserwuje jak ludzie obchodza rozne swieta w innych krajach i chyba tylko w Polsce tak na siebie naskakuja, w innych krajach (szczegolnie Europy Zachodniej) nikt nikomu nic nie narzuca i toleruje jesli inny bedzie chcial swietowac np. Halloween :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.