Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odsłonięcie Tablicy Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
~ niezalogowany
2 listopada 2016r. o 19:31
Może trzeba było ją na cmentarzu umieścić i w ten sposób uczcić tych zmarłych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2016r. o 19:34
~ napisał(a): Durny pomysł z tą tablicą i oszpecenie zabytkowych murów obronych. Mam nadzieję że uda się ją w przyszłości usunąć !

Nie wcześniej jak za 3 lata ,przy następnych wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emil niezalogowany
2 listopada 2016r. o 20:01
Czy ta tablica upamiętnia upamiętnia kogoś z Bolesławca? chyba nie? sam fakt umieszczenia jej na murach które zasługują na szacunek ze względów historycznych a nie wieszanie czegoś co nie jest potrzebne nikomu. Niech znajda sobie brzozę na której będzie miała znaczenie symboliczne;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2016r. o 21:00
Po co jest i dla kogo jest tablica? Darmowe pieniądzie trzeba wydać na bzdury i głupoty. Ludzie myślcie, to nie boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2016r. o 9:12
~ napisał(a): Może trzeba było ją na cmentarzu umieścić i w ten sposób uczcić tych zmarłych.


O to dobry pomysł. A ci co grosza nie dali na kiego w ogóle się odzywają?
Nie dali a jak zwykle maja najwięcej dopowiedzenia. Rozumiem gdyby ktoś was zmuszał do darowizny na tablice to możecie krytykować. Babki się zebrały i sobie zrobiły szkoda tylko że nie na cmentarzu tam gdzie wszyscy zmarli a nie na murach obronnych które są zabytkiem. Mam swoje zdanie na ten temat ale mi to lata nie za moją kasę robili to mi to wisi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2016r. o 11:02
To jak ci będą chcieli przed wejściem do domu powiesić to też będziesz mówił że się nie zlozyles i masz to gdzieś? Chyba nie. Nie można pozwalać na wszystko wszystkim bo bedzie jeden wielki bałagan.
Na cmentarz zdecydowanie! Tam jest najlepsze miejsce na takie rzeczy! I jakby tak odrazu pomyśleli to raczej nikomu by to nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poważny niezalogowany
3 listopada 2016r. o 21:57
Jaka katastrofa, to był zamach !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2016r. o 22:39
~Poważny napisał(a): Jaka katastrofa, to był zamach !!



95 osób zginęło w katastrofie ale L. Kaczyński w zamachu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie