Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS bojkotuje uroczystość odsłonięcia tablicy smoleńskiej
670
ramaj
12 listopada 2016r. o 17:55
skorn napisał(a): niezły matrix, polityka to cyrk nez końca

A szkoda ,że w tym przypadku to Cyrk Smoleński.


Dopisane 12.11.2016r. o godz. 17:55:

ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): niezły matrix, polityka to cyrk nez końca

A szkoda ,że w tym przypadku to Cyrk Smoleński.


Swoją droga ,kto wie o co chodzi temu Rusowi ,a o co prezydentowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dupa niezalogowany
12 listopada 2016r. o 17:56
ja bojkotuję wszystkie tablice smoleńskie i cały pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2016r. o 17:58
Prezydentowi chodzi o to, że po tylu latach urzędowania traktuje Bolesławiec jako swoją własność.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
12 listopada 2016r. o 18:02
~. napisał(a): Zaproszenie przez Romana senatora i niezaproszenie lokalnego PiS pokazuje prawdziwe intencje tej "uroczystości".

Sam pomysł pan radnego J. od początku był nietrafiony. Po co w Bolesławcu ta tablica? Mam wrażenie, że jedynie tylko po to, nie żeby uczcić tych co zginęli w katastrofie, ale żeby skłócić lokalną społeczność. Dowodem na to, że ludzie mają już dość wojenki na górze i tego co wyczyniają w Warszawie obecnie nami rządzący, była niska frekwencja mieszkańców w Rynku na obchodach Święta Niepodległości i wyjątkowo mała ilość flag w barwach narodowych na budynkach mieszkalnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ejot niezalogowany
12 listopada 2016r. o 18:11
Ale ludzie sobie potrafią "bąbla strzelić" - - dla mnie to są zwykłe fanaberie ludzi na stołkach - kto ważniejszy, kto większy .... wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robik niezalogowany
12 listopada 2016r. o 18:55
Nie posądzałem naszegi prezydenta o takie coś... Nieładnie bo to pokazuje co pan chcial uzyskać dzięki tej tablicy niezapraszając lokalnego PiS a zapraszając senatora. Dobrze ze sie zorientowali o co tu chodzi. Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
12 listopada 2016r. o 19:02
Russ ma rację, ta tablica jest w złym miejscu... powinna być na cmentarzu, tam gdzie mają swoją np Sybiracy, Utrwalacze Władzy Ludowej... mogą i ofiary katastrofy lotniczej, tym bardziej, że nikt z nich nie był bolesławianinem. Ewentualnie w którymś kościele, tam też podobne tablice się znajdują.

Panie Russ, kościół dla pana jest niegodnym miejscem? W głowie się panu poprzewracało?
Wzrostu i postury jest pan, jak pewien mistrz propagandy z dawnych czasów w sąsiednim kraju, ale to wszystko... marzy się panu pomnik w rynku, a przynajmniej tablica w centrum miasta? a później Fakkelparady i heilowanie Wodzowi i partii?

W d*** się panu poprzewracało! Zbojkotuje pan? to nie chodzi już panu o oddanie pamięci ofiarom nieszczęśliwego wypadku - katastrofy? tylko o pissmańskie gierki?

Przez osiem lat siedziałem za panem i pańskim jedynym prawdziwym przyjacielem Gerardem Welsandem w szkolnej ławce - za panem i Niemcem, synem i wnukiem Niemców autochtonów, który wyjechał wraz z rodzicami, gdy tylko Gierek pozwolił, z Polski do Niemiec - czyż nie jest to plama na pana, na waszym pissmańskim honorze? Mógł się pan choć przyzwoitości nauczyć od Welsanda...

Orłem z historii, ani w ogóle pan też nie był, a teraz chce pan swoimi porąbanymi wypowiedziami paskudzić historię Bolesławca?

W d*** się panu poprzewracało!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2016r. o 19:18
ostro ....
ale nie ma to jak wiadomość z ''pierwszej ręki'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego