Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka powołany
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 listopada 2016r. o 10:47
Prawie live ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rysiek niezalogowany
14 listopada 2016r. o 10:51
Moje gratulacje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2016r. o 10:54
emerytura dla nie ktorych to juz przymusowa powinna byc!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Radny Miejski niezalogowany
14 listopada 2016r. o 11:00
Dlaczego zona Pana Starosty Kwasniewskiego nic nie wie o tej pisemnej rezygnacji swojego meza.I jest tym niemilo zaskoczona.Nie widziala tego dokumentu.A najbardziej zaskoczyl ja ODCISK PALCA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@@@ niezalogowany
14 listopada 2016r. o 11:16

~Radny Miejski napisał(a): Dlaczego zona Pana Starosty Kwasniewskiego nic nie wie o tej pisemnej rezygnacji swojego meza.I jest tym niemilo zaskoczona.Nie widziala tego dokumentu.A najbardziej zaskoczyl ja ODCISK PALCA.

a co ma do tego żona?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2016r. o 12:34
~@@@ napisał(a):
~Radny Miejski napisał(a): Dlaczego zona Pana Starosty Kwasniewskiego nic nie wie o tej pisemnej rezygnacji swojego meza.I jest tym niemilo zaskoczona.Nie widziala tego dokumentu.A najbardziej zaskoczyl ja ODCISK PALCA.

a co ma do tego żona?
Cos tu bardzo Smierdzi z ta Rezygnacja Starosty według scenariusza rzadzacych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
14 listopada 2016r. o 12:36
Gratulacje Rysiu! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kiedy zostałeś Radnym Powiatowym nie zapomniałeś ani na chwilę o naszej gminie. Jedyny ,który pracując dla powiatu pamięta o swoich wyborcach.Życzę sukcesów! PM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2016r. o 12:40
~Piotr napisał(a): Gratulacje Rysiu! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kiedy zostałeś Radnym Powiatowym nie zapomniałeś ani na chwilę o naszej gminie. Jedyny ,który pracując dla powiatu pamięta o swoich wyborcach.Życzę sukcesów! PM
Wojt Gminy GRomadka chodzi dumny jak PAW,ze wrescie zaczna się wszyscy liczyc z jego rozwiązaniami politycznymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie