Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Setki ofert pracy do wzięcia
~Fahrer niezalogowany
15 listopada 2016r. o 20:36
Jestem kierowcą w Niemczech. Zarabiam ok 2100 euro na miesiąc oraz mam kindergeld na dwójkę dzieci w wysokości 368 euro. Co daje mi ok 2468 euro na miesiąc. Ostatnio wymieniłem tą kwotę po 4,35 zł za euro. To daje mi 10735,80 zł. Wspomnę, że pracuję trzy tygodnie na tydzien w domu. We wrześniu zastanawiałem się nad "powrotem", więc poszedłem na rozmowy do miejscowych transportowcow. Zarobki 4500 do 4800zł, podobno co weekend w domu ale już wiem że nie jest tak do końca. Reasumujac 4800 zarobku plus 1000 zł na dwójkę to 5800zł Max. Dodam że na pierwsze będzie się należało 500+ ponieważ żona nie pracuje a ja miałbym na papierku 2000 zl brutto reszta w kopercie. Sam pracodawca wyliczył mi tak abym całość 500+ otrzymał. Tak czy inaczej połowa mniej niż mam.Bez komentarza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Fahrera niezalogowany
15 listopada 2016r. o 20:50
jeśli masz Kindergeld na 2jke to 380
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PS niezalogowany
15 listopada 2016r. o 21:16
Wyjechalem kilka LAT temu i nie mam zamiaru wracac, stawka podobna tylko w Euro i stac na to by zona,matka dzieci nie musiala pracowac odrazu po porodzie by starczylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PS niezalogowany
15 listopada 2016r. o 21:16
Wyjechalem kilka LAT temu i nie mam zamiaru wracac, stawka podobna tylko w Euro i stac na to by zona,matka dzieci nie musiala pracowac odrazu po porodzie by starczylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PS niezalogowany
15 listopada 2016r. o 21:16
Wyjechalem kilka LAT temu i nie mam zamiaru wracac, stawka podobna tylko w Euro i stac na to by zona,matka dzieci nie musiala pracowac odrazu po porodzie by starczylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F/X niezalogowany
15 listopada 2016r. o 21:42
Dokładnie ,ale zaraz wejdzie tutaj niejaki klucznick i napisze że w D się tyle nie zarabia. Ale zlejcie Buraka niech sobie spokojnie dalej chłop cement wozi i żyje w swoim swiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2016r. o 14:31
2000 netto ha ha ha

wystarczy czwórka dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
16 listopada 2016r. o 20:25
No to biez sie chlopie do roboty I rob ta 4 dzieci. Bedziesz zyl jak paczek w masle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.