Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Światła dla sprinterów
~A.Lutka niezalogowany
23 listopada 2016r. o 18:47
Na moich oczach, przede mną , auto jadace z góry Staszica , na krzyżówce Cieszkowskiego, skręcajace w stronę Biedronki przywaliło w idącą na zielonym świetle na pasach -kobietę. Szok !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On niezalogowany
23 listopada 2016r. o 20:08
Ja szłam dziś tymi pasami na światłach oczywiście zielonym kiedy zapaliło się zielone światło zaczęłam przechodzić po pasach i po chwili zapaliło się czerwone światło no to ja w nogi na chodnik moim zdaniem zielone światło pali się zakrutko tak samo jest koło szpitala psychiatrycznego zielone światło też pali się zakrutko poprostu po pasach trzeba biedz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MASAKRA!!!! niezalogowany
23 listopada 2016r. o 20:20
Te światła to jakaś masakra nie zdążysz nawet przejść przez pasy z dzieckiem a już jest czerwone. Przecież dzieci nie będą szybko biegły a jeszcze kierowcy nie potrafią patrzeć  że idzie się z dzieckiem tylko trąbi i drze pyska że przecież jest czerwone to dlaczego jeszcze jesteście na pasach to ja się pytam co mam dziecko w wieku przedszkolnym szarpać zeby szybko przejść ?????? Nie zwracają na nic uwagi tylko się im spieszy a pieszych mają w dupi.... jak zdarzy się jakaś tragedia to może coś z tym zrobią ale tak żeby im było wygodnie a nie pieszym.... !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ech... niezalogowany
23 listopada 2016r. o 20:36
Jest podany email do kancelarii od tych świateł . Piszmy codziennie po sto pism , może coś z tym zrobią . Bo obecnie to porażka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korek niezalogowany
23 listopada 2016r. o 20:51
Ludzie którzy zaprojektowali i zatwierdzili ta nową sygnalizacje powinni codziennie przejeżdżać tamtędy swoimi prywatnymi samochodami 20 razy a ich starzy rodzice powinni przechodzić przez pasy prowadząc za ręce ich małe dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
23 listopada 2016r. o 22:25
~Zszokowany napisał(a): Teraz w szczycie żeby przejechać miasto na największych skrzyżowaniach stoi się 10 minut, czyli przejeżdżając do celu przez trzy takie skrzyżowania wychodzi pół godziny. To ja Wrocław potrafię przejechać w tyle czasu. ktoś powinien za tak fatalnie sknoconą robotę odpowiedzieć, od razu takiego do zwolnienia. Czy prezydent tego nie widzi co dzieje się teraz w naszym mieście? [/c

A co ma prezydent do ciot w samochodach DBL.Dlaczego ciota jest zdziwiona że na krzyżówce po świetle czerwonym ,zapala się zielone ?
A jak się zapala to co wtedy ?
Ostatnią myślą jest wrzucenie ,,1"
I jest jak jest.
Wrocław,zmienia się światło na pomarańczowe,wszyscy pomykają prawie do czerwonego.
W naszym grajdole jadę po mieście ,,30'', bo co zrobię jak się światło zmieni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2016r. o 22:37
Mnietek,pasy nie są do spacerowania.My kierowcy wiemy do czego upoważnia nas zielona strzałka.Nie bądź mądrzejszy od inżyniera ruchu.
Na Tamka jest ok.Cielęta jadące od Kościuszki należy pogonić.
Nic nie zmieniać,co najwyżej zainstalować kamerę do wyłapywania przymułów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pieszy niezalogowany
23 listopada 2016r. o 23:19
Czy przed zmianą sygnalizacji czy po zmianie, zawsze był zakrótki czas zielonego na przejściu dla pieszych na odcinku park koło sądu - tunel na Staszica! I do tego wjazd samochodów od tunelu z ze Staszica w kierunku PKP naraz! Dłuższy czas zielonego był na przejściu Szkoła Muzyczna - tunel Staszica! Zdjęcie jest mylące w stosunku do pytania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza