Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Desperat na krzyżu
~klucznick niezalogowany
27 listopada 2016r. o 14:13
~ napisał(a):
~klucznick napisał(a): usunąć krzyż sprzedac na złom i sprawa rozwiązana :P bo gdyby nie samobójcy to bym nawet nie pamiętał że tam coś takiego dziwnego stoi

Dziwny twór to u ciebie na Rynku w Nowogroźcu stoi ,mowa o tej skorupie zwanej dzbankiem .
co racja to racja ;( ale przynajmniej nikt z niego nie skacze do wody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
27 listopada 2016r. o 14:46
Powinni kosztami za karetke,straz i policje obciążyć właściciela tego obiektu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ajka niezalogowany
27 listopada 2016r. o 15:39
Ktoś kto wchodzi na krzyż czy też na coś innego i chce zrobić samobója, to znaczy że zdesperowany lub chce zwrócić na siebie uwagę i na swój problem.W dobie dzisiejszej znieczulicy i pogoni za materializmem,zgubiliśmy swoje naturalne pierwotne człowieczeństwo. Nie róbmy niczego na pokaz tylko to co co w nas najlepsze. Wesołych Swiąt i otwartych serc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
27 listopada 2016r. o 16:03
To ten sam co juz tam właził parę razy ?A zlazł już ?
Czytałem książkę byłego policyjnego negocjatora od takich "samobójców" - większość z nich wcale nie ma zamiaru skakać.Po prostu uważają,że pomoże to im rozwiązać ich rzeczywiste lub wyimaginowane problemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 listopada 2016r. o 16:33
Toja napisala { zwlaszcza MZGM ) jesli chodzi o MZGM to nie zdziwie sie jak któregos dnia ktos nie wytrzyma i tam wejdzie z jakims rozpylaczem i wysle ich do piekla bedzie wtedy zdziwienie dlaczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lolo niezalogowany
27 listopada 2016r. o 21:54
Czyli jesli mieszkasz w bloku i pojawi sie taki "samobojca" to kosztami powinno obciazyc sie spoldzienie a scislej mowiac ciebie ?
Jesli to jest ten sam gosciu ktory kolejny raz wchodzi sprawa powinna zajac sie prokuratura a sad powinien nalozyc na goscia koszty przeprowadzonych wszystkich akcji. Z takim dlugiem bedzie mial co myslec.
Nie chce aby "ratujac" takiego artystke sluzby nie mogly pomoc komukolwiek z moich bliskich. Nie wiem dlaczego zezwala sie na takie marnotrawienie pieniedzy budzetowych.
~ja napisał(a): Powinni kosztami za karetke,straz i policje obciążyć właściciela tego obiektu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krolik 2016 niezalogowany
28 listopada 2016r. o 8:17
Ten krzyz jest potrzebny jak dziura w d... Dziwne ze go jeszcze nie ukradli zlomiarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
28 listopada 2016r. o 9:26
pastucha podłączyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza