Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brakuje ludzi do pracy
~~Szarawobiała Wiśnia 13 kwietnia 2021r. o 18:38
Dlatego sprowadza się pracowników z zagranicy - ta sama sytuacja co na zachodzie. Ja tam wolę być na swoim https://pasjabiznesu.pl/zalozenie-i-prowadzenie-dzialalnosci-nierejestrowanej-czym-jest-warunki-ograniczenia-i-obowiazki/ zamiast pracować na kogoś i nic z tego nie mieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Laurowiśnia 14 kwietnia 2021r. o 8:27
Na rynku pracy w powiecie boleslawieckim pozostali bez pracy osoby mało wydajni i nie myślący,nadużywający alkoholu,papierosów, (i często zmieniający pracę) ci właśnie najwięcej narzekają na tak zwanych prywaciarzy ,zmęczeni myślami o piwku w czasie pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Linda_Forrest 30 lipca 2021r. o 8:27
Unemployment in the labor market is sad. From my own experience, I can tell how difficult it was for me to find a job after university. Although in our country the desire to study is encouraged, it is almost impossible to find a job for yourself after university.

If you are interested in reading texts on similar topics, you can go here: https://primeessay.org/us-government-essay-topics.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yagodek 30 lipca 2021r. o 11:12
Jak miałem 49 lat mówili żem za stary , jak mam 57 chętnie by mnie przyjęli z tym ze ja mam to teraz tam gdzie oni kiedyś czyli w ..i za bramą jest 100 na Pana miejsce proszę ich przyjąć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Tamaryszek 30 lipca 2021r. o 20:04
Jeśli ktoś chce, znajdzie pracę. Teraz ludzie z dużo dostają od rządu więc pracować im się nie chce. Jeden z drugim wysłał cv i czeka, nooo to sobie poczeka. Trzeba ruszyć du** z domu, trzeba składać Raz drugi i trzeci, jeśli zależy, jeśli nie to właśnie takie są skutki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!