Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brakuje ludzi do pracy
~~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 0:50
Pracodawca płaci ZUS itp więc chyba do wypłaty która dostaje na rękę pracownik trzeba jeszcze doliczyć trochę kasy. To nie pracodawcy (oni napewno też trochę czy wiecej) lupią tylko państwo! W naszym kochanym kraju od dawna każdy każdego wali na kasę i dlatego jest jak jest. I ciężko będzie to zmienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 2:30
Jacy wy wszyscy naiwni jesteście myśląc, że jesteście potrzebni. Ja was w każdej chwili mogę wymienić na Ukraińców, co nie płaczą tylko pracują za połowę waszej stawki. Nie podoba się wam praca? To sobie sami załóżcie firmy a nie tylko wiecznie płacze i płacze. Nikt was tu nie potrzebuje są inni na wasze miejsca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ingaa niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 8:22
Mylisz się, skończyły się czasy "że na Twoje miejsce jest dziesięciu", już nawet Ukraińcy nie chcą tu pracować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~X niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 8:29
HAH pokaż mi tych "dziesięciu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 8:40
Najwięcej płaczą ci co nic nie potrafią i kasę za darmo by chcieli dostawać. takie życiowe łajzy! Do roboty się weźcie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaa niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 9:24
A ja Wam powiem że w dupie mam wasze śmieciowe oferty pracy, wolę dostać 500+ na dwoje dzieci plus 250 rodzinnego a nie zapie.. za 1380 i mam to gdzieś że jestem darmozjadem i nierobem, a emerytury i tak nie dozyję a nawet gdyby to 600zl,z najniższej krajowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 10:02
Powyżej masz rację. Przynajmniej dzieci szczęśliwe. Ostatnio to samo powiedziałam w UP, gdy chciała mnie skierować do pracy. Najpierw się zdziwiła, chyba moją szczerością. Później przyznała rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 10:37
jest dwójka proponuje 3 dorobić i lepiej się wyjdzie, można z 2 tyś wziać nic nie robiąc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza