Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

bolesławiec miasto bez perspektyw ?

3004
#masi nieaktywny
3 grudnia 2016r. o 19:30
Jeżeli ja piszę, że lepsza praca na strefie niż bazgrolenie na forum i wrzucanie ogłoszenia z twojej strony -> to nie znaczy, że zaraz masz wyciągać kogoś prywatne sprawy czy są prawdziwe czy też nie ( zasłyszane i inne bzdury) na ogólnodostępne fora.
Przyjaciółka sprzedała Ciebie, Ty sprzedałeś przyjaciółkę, wyszliście z tego z twarzą : ) Pozdro
PS
Przeprosiny przyjęte : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 22:15
Wczoraj przechodziłem przez Rynek ,Choinka przepiękna ,gratulacje dla rządzących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 grudnia 2016r. o 23:53
To była taka piękna przyjaźń forumowa ... rok temu ... aż żal serce ściska ...



;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 grudnia 2016r. o 23:55
emem napisał(a): Polykaczka, w Polsce z biznesem jest trudno bo konkurencje ludziom - za ich wlasne pieniadze - robi rzad i samorzad.
W Boleslawcu dobrze to widac - np zajecia kulturalne, wywoz smieci, zaklad pogrzebowy, baseny itd - to wszystko jest panstwowe, a powinno byc prywatne. Panstwowy moze bez problemu zjechac z cenami, bo nawet jak zabraknie to sie doleje z innej czesci budzetu. No a takie podejsice ma od razu przelozenie na wysokosc plac - ktora zamiast przez rynek jest regulowana przez panstwowe posadki.


Emem, to tak dla przykładu przedstaw nam, co w Krakowie macie sprywatyzowane? Bo coś mi się wydaje, że w tym temacie Bolesławiec statystycznie nie odbiega od innych miast w Polsce.

Ponadto każda prywatyzacja zmierza do uzyskania zysków, a jak myślisz czyim kosztem, i kosztem czego?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mir.ko niezalogowany
4 grudnia 2016r. o 0:12
A co z branżami w ktorych miasto nie zaniza sztucznie wynagrodzen ? Czemu nie odbiegają od tych na basenach ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2016r. o 7:08
kc napisał(a): To była taka piękna przyjaźń forumowa ... rok temu ... aż żal serce ściska ...


;( ;( ;(


zanim wejdziesz ponownie w coś co ciebie nie dotyczy ''wytrzyj buty''
stać cię na to?

a ty co?...po roku ,nadal szukasz przyjazni?


Dopisane 04.12.2016r. o godz. 07:08:


kc 20 grudnia 2015r. o 21:03


kc
Zdjęć: 0
Postów:


masi napisał(a):
falco, po co ciągniesz temat, widzisz że ona jest niezrównoważona psychicznie, nawet problem ma z logicznym myśleniem...
Zrozumiałeś? ;) Plotkujesz jak wymieniasz się informacjami z panną o pannie [*]


Ooo masi i jego diagnozy. Dalej siedzisz w pięknej Francji spędzając cały dzień pisząc posty na bolecinfo, jakie to smutne

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 grudnia 2016r. o 9:40
falco napisał(a): zanim wejdziesz ponownie w coś co ciebie nie dotyczy ''wytrzyj buty''
stać cię na to?

a ty co?...po roku ,nadal szukasz przyjazni?


Jak to mnie nie dotyczy ? Wasza forumowa przyjaźń opierała się głównie na wspólnym wyśmiewaniu moich postów. Nigdy nie szukałam przyjaźni z tobą, jeśli takie wrażenie odnosisz czytając moje posty, to tylko potwierdza fakt, że nie rozumiesz czym jest przyjaźń.

PS Z masim zawsze się spieraliśmy na forum, nigdy nie piliśmy sobie z dzióbków : ), ale dobrze , że przytoczyłeś ten fragment, teraz może zrozumie co miałam na myśłi pisząc, że jesteś plotkarą : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2016r. o 10:07
kc napisał(a):
falco napisał(a):
. Nigdy nie szukałam przyjaźni z tobą, jeśli takie wrażenie odnosisz czytając moje posty, to tylko potwierdza fakt, że nie rozumiesz czym jest przyjaźń.

przyjazń z tobą ?napisz może że ja jej jeszcze szukałem
nie raz tu pisałem że właśnie forum a właściwie pewni ludzie skutecznie mnie z tego ''wyleczyli ''

PS Z masim zawsze się spieraliśmy na forum, nigdy nie piliśmy sobie z dzióbków : ), ale dobrze , że przytoczyłeś ten fragment, teraz może zrozumie co miałam na myśłi pisząc, że jesteś plotkarą : ).


a co mnie obchodzi że że się z nim spierałaś ?
forum zachowało też jak to słodziliście sobie z kimś innym co jednocześnie po pewnym czasie nie wydało ''kwaśnych owoców''
nic nie wiesz o przyjazni jak i obce jest ci pojecie czym jest plotkowanie co utwierdza mnie w przekonaniu że nadal tkwisz w pewnych ''oparach''

;)
nadal twierdzę -''lekarzu lecz się sam '' :D
ja na leczenie ciebie nie mam ani ochoty ani czasu ,wyjdz poza ''schematy'' a może ci to pomoże
temat jest o perspektywach w tym mieście ?
widzisz jakieś dla siebie ?...bo moim zdaniem masz je strasznie zawężone by nie napisać -ograniczone ...

zamiast mi odpisywać ,zajmij się może obiadkiem co ja właśnie czynię ...
posłuchaj relaksującej muzyczki ,może jakiś spacer ?
''przewietrz'' umysł a nie od rana szukasz ''wrażeń''
masz te ''swoje dni'' o których tu kiedyś pisano? a może to tylko tęsknota za nimi ? :D




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza