Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dom partii pójdzie pod młotek?
~~chcemy toalet niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 16:42
nadaje sie na toalety miejskie ile bylo by kibelków ha ha na parterze ten dla pieskow a na pietrze dla ludzi i gitara wszyscy zadowoleni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Real niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 2:04
Na jakie biura??? Rozumiem, że B-c to metropolia potrzebująca powierzchni biurowych... może Allegro ma się z Poznania przenieść albo jakieś korpo z warszawskiego Mordoru się przeprowadzi. W naszym mieście będzie dobrze jak jakiś lumpeks będzie chciał wynająć pomieszczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 17:20
mogłaby być tam fajna dyskoteka
albo hotel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 20:02
gdzie bedzie szkoła specjalna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-ji niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 13:57
.....remontujecie, wydajecie moje pieniądze na kolor pomarańczowy i po chwili sprzedajecie w prywatne ręce celem wyburzenia.......??????????, kto Was gospodarności uczył, po co był ten remont, jak sprzedasz to oddaj te forse co wpakowałeś w remont. Jak nie to założę w tym Powiecie KOG - komitet obrony gospodarności i moim celem będzie wywieźć Was na taczkach z gnojem z tego miasta. Przypominam Wam że nie oddaliście mi jeszcze kasy za windę zamontowaną nie wiadomo po co????? na ul. Zwycięstwa, oddawajcie kasę za nieudolne marnotrawstwo albo sami się ewakuujcie ze stołków bo jak nie to ja Was wywieze ......... ;( ;( ;( :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 14:07
~~-ji napisał(a): .....remontujecie, wydajecie moje pieniądze na kolor pomarańczowy i po chwili sprzedajecie w prywatne ręce celem wyburzenia.......??????????, kto Was gospodarności uczył, po co był ten remont, jak sprzedasz to oddaj te forse co wpakowałeś w remont. Jak nie to założę w tym Powiecie KOG - komitet obrony gospodarności i moim celem będzie wywieźć Was na taczkach z gnojem z tego miasta. Przypominam Wam że nie oddaliście mi jeszcze kasy za windę zamontowaną nie wiadomo po co????? na ul. Zwycięstwa, oddawajcie kasę za nieudolne marnotrawstwo albo sami się ewakuujcie ze stołków bo jak nie to ja Was wywieze ......... ;( ;( ;( :> :> :>

Pocałujesz ich wszystkich w D..Ę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
7 stycznia 2017r. o 14:08
niezle

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 14:33
~Ryszard W napisał(a): w 1980 roku z żoną synem i łóżeczkiem wprowadziłem się do poczekalni na dole /nie było krzyża/ w proteście na nie umieszczenie rodziny na liście na lokal zastępczy .Biegali straszyli ale dali pismo że uwzględnią odwołanie za to co zrobiłem nie umieścili powtórne odwołanie i chłopaki z Solidarności sprwadzili warunki mieszkaniowe i poparli ,pokazałem książeczkę mieszkaniową 17 lat w tzw.zamrażalce pytałem co robią za moje pieniądze 2 razy dopłacalem do wkładu bo rósł !W okrąglaku przy wejściu postawili biurko i siedzieli emeryci .

Masz głupią władze to będziesz miał głupi byt zamiast dobrego. Maksyma aktualna nawet dziś. Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.