Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na DK18 - są utrudnienia w ruchu
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 9:02
Tucznik,jak takie indywiduum jak ty,taki prymityw i prostak , zalicza psychotesty ? Oświeć nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 11:40
~~ napisał(a): Tucznik,jak takie indywiduum jak ty,taki prymityw i prostak , zalicza psychotesty ? Oświeć nas.
mam IQ 120 dlatego psychotesty to pikuś,jak byś mnie poznał/a to diametralnie zmienisz zdanie,jak wielu tu z forum co to mnie zagryżć chcieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~klucznick~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 11:45
~~klucznick napisał(a):
~~ napisał(a): Tucznik,jak takie indywiduum jak ty,taki prymityw i prostak , zalicza psychotesty ? Oświeć nas.
mam IQ 120 dlatego psychotesty to pikuś,jak byś mnie poznał/a to diametralnie zmienisz zdanie,jak wielu tu z forum co to mnie zagryżć chcieli.


A IQ Twojej matki to 2 bo urodziła takiego idiotę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
6 stycznia 2017r. o 11:58
~~~klucznick~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a):
~~ napisał(a): Tucznik,jak takie indywiduum jak ty,taki prymityw i prostak , zalicza psychotesty ? Oświeć nas.
mam IQ 120 dlatego psychotesty to pikuś,jak byś mnie poznał/a to diametralnie zmienisz zdanie,jak wielu tu z forum co to mnie zagryżć chcieli.


A IQ Twojej matki to 2 bo urodziła takiego idiotę...
podoba mi się jak forumowe miernoty reagują agresją jak widzą że ktoś jest mądrzejszy fajniejszy lub ma np fajne auto,żeby ci jakiś drucik we łbie nie pierdyknął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 13:34
Tucznik czekam sledziu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tiry na tory niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 13:40
No właśnie tucznik jak osoba z tak pustą głową jak twoja zalicza psychotesty?? Czy poprostu osoba która je robi patrząc na ciebie z żalu ci je zalicza? Co z tego ze ludzie jezdza 15 letnimi samochodami? Dla kogoś takiego jak ty ma to w ogóle znaczenie? Przecież ty i tak jeździć nie umiesz. A wpier..olem to możesz straszyć dzieci w piaskownicy, kocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 14:31
~~Tiry na tory napisał(a): No właśnie tucznik jak osoba z tak pustą głową jak twoja zalicza psychotesty?? Czy poprostu osoba która je robi patrząc na ciebie z żalu ci je zalicza? Co z tego ze ludzie jezdza 15 letnimi samochodami? Dla kogoś takiego jak ty ma to w ogóle znaczenie? Przecież ty i tak jeździć nie umiesz. A wpier..olem to możesz straszyć dzieci w piaskownicy, kocie.
taki mocny jesteś to możemy sie spotkać sprawdzimy twoją odwagę,podaj miejsce za godz jestem,kocie chyba kocurze bo nie mam 15 lat :P brak ci odwagi gimbusie,jak was przyjdzie pieciu to kijem od bejsbola was załatwie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tiry na tory niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 15:15
Hehe dobre, kijem to sobie możesz poruszac, albo sie puknąc w ten pusty łeb. Po co mam sie z toba ustawiac cieniasie, zeby zobaczyć jak skamlasz? Naprawde chcesz tego kocie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza