Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowca armii USA sprawcą wypadku
~~marcin niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 16:06
Hmm to wina dziurawych polskich dróg. My sobie na nich lepiej radzimy. Ale tak sobie myśle że to nawet dobrze. Gdy rosjanie wjadą do polski to zanim dojadą do nas większość z nich się rozbije gdzieś po rowach. To taka nasza narodowa tajna broń. Trzeba to potrafić przekuć porażke w zwyciestwo jaką są nasze polskie drogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 16:09
Może ci amerykanie jadąc po naszych "świetnych" drogach myślą , że jeżdżą po poligonie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znużony niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 16:17
Przysłali tutaj takich,co dali się złapać w siatkę na plaży...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 16:41
a może mają opony letnie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 20:43
Byłem na miejscu przy zdarzeniu i niestety ale droga była tak śliska ,że nic dziwnego .To nie jedyny wypadek w dniu dzisiejszym na tej drodze.Pozdrowienia dla zaskoczonych jak zwykle DROGOWCÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 20:43
Byłem na miejscu przy zdarzeniu i niestety ale droga była tak śliska ,że nic dziwnego .To nie jedyny wypadek w dniu dzisiejszym na tej drodze.Pozdrowienia dla zaskoczonych jak zwykle DROGOWCÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 20:43
Byłem na miejscu przy zdarzeniu i niestety ale droga była tak śliska ,że nic dziwnego .To nie jedyny wypadek w dniu dzisiejszym na tej drodze.Pozdrowienia dla zaskoczonych jak zwykle DROGOWCÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 20:44
Byłem na miejscu przy zdarzeniu i niestety ale droga była tak śliska ,że nic dziwnego .To nie jedyny wypadek w dniu dzisiejszym na tej drodze.Pozdrowienia dla zaskoczonych jak zwykle DROGOWCÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.