Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezdomni utrapieniem mieszkańców
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 11:23
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Czy nie mieszkają tam prawdziwi mężczyzni,żeby wziążć pały lub porządnego kija i pogonić tych śmierdzieli?Niech idą do schroniska lub noclegowni,a nie uprzykrzają życie spokojnym,pracowitym ludziom.Bo jeśli nie mają dachu nad głową,to sami sobie winni,bo byli leniwi.Normalni ludzie mają swoje dachy nad głową,lepsze,czy gorsze,ale mają.


oto słowo boże.
No to weż sobie jednego takiego pod swój dach,karm,utrzymuj i wąchaj.Okażesz miłosierdzie nie gęgając.Ja wspieram potrzebujacych w inny sposób.Można dawać do MOPS u różne rzeczy dla potrzebujących czy nawet przekazywać żywność dla bezdomnych,ale miejsca dla nich są w schroniskach /np.Brata Alberta/czy noclegowniach.Takim zachowaniom ,jak w artykule,należy powiedzieć nie!/Słowo Boże pisze się dużą literą,kumasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 11:41
"...i spychicznie chorych"???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ALWP niezalogowany
3 lutego 2017r. o 11:54
Spółdzielnia zamontowała bramki w boksach śmietnikowych - w ciągu weekendu państwo przeszukiwacze śmieci mieli komplety do wszystkich boksów na osiedlu. Domofony na kody - to samo. Pytam ostatnio pana od ulotek skąd ma kod do mojej klatki - zaśmiał mi się w twarz i mówi, że wystarczą znajomości w Spółdzielni. Także gratuluję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iza niezalogowany
3 lutego 2017r. o 12:12
Ostatnio na Gałczyńskiego miałam taką sytuację,że wielki facet stanął za mną i koniec a ja raz ,że z litości a dwa,że ze strachu chcąc wejść do klatki otworzyłam sobie a co za tym idzie i jemu,na dworze minus kilka stopni ,w klatce ciepło,miałam rozsterki ale zrobiłam jak zrobiłam, najgorsze jest to,że Ci ludzie potrafią nasilać na klatce itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 12:16
~~ napisał(a): Jeśli mieszkańcy poprą takie rozwiązanie i uznają że tak będzie dla nich lepiej, to wykonamy takie zmiany i poniesiemy koszty. Projekt uzgodniony z rzeczoznawcą do spraw przeciwpożarowych nie zakładał rozwiązania z wyprowadzeniem hydrantu na klatkę. Teoretycznie można to było zrobić od razu. Ale nikt nie przewidział takiego problemu.


Ha, ha, ha. Zamontowali drzwi ppoż. a teraz chcą przenosić hydrant bo "nie przewidzieli". Przecież ten problem bezdomnymi mieszkającymi zimą w budynkach spółdzielczych (na ostatnich piętrach 10 piętrowców, w piwnicach i na półpiętrach istnieje od przynajmniej 6-7 lat. Były pożary nawet z tego powodu. Ślęzakowa nie wie co się dzieje w spółdzielni? To po kiego grzyba nam taka prezeska co to nic rzekomo nie wie i nie umie przewidzieć? Pieniądze MIESZKAŃCÓW wyrzucone zostały w błoto.





+ Niektórzy z wnęki po zlikwidowanych zsypach zorganizowali pom. gospodarcze dlatego w większości bloków też nie ma tego problemu, tylko że spółdzielnia od 2 lat wyprowadza hydranty na zewnatrz nawet ( na koszt mieszkańca), także pomieszczenia stoją bezużytecznie i można , w klatce JP 4A/B skarodziono akumulatory z instalacji pożaorwej > skutek Nie działa instalacja... nasze pieniądze jako mieszkańców idą gdzieś. prosby telefoniczne pisemne idą w las... widocznie nowy prezes nie radzi sobie z obowiązkami .... Powinny zostać wyciągniete jakieś konsekwencje!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~555 niezalogowany
3 lutego 2017r. o 13:38
Prosiłam sąsiadów w wieżowcu o wyprowadzenie zsypów, ale niestety nie udało się. Argument, bo trzeba będzie wychodzić z domu na zewnątrz budynku. Pytam się po zakupy czy gdziekolwiek indziej to się nie wychodzi! No cóż wtedy ja byłam na pozycji przegranej, a teraz mamy to co mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MACIEJ S niezalogowany
3 lutego 2017r. o 13:39
SPRAWA JEST TAKA....GDYBY CZĘŚĆ DURNYCH MIESZKAŃCÓW Z WIEZOWCA NA JANA PAWŁA ZGODZIŁA SIE NA LIKWIDACJE ZSYPÓW,NIE BYŁOBY TEGO PROBLEMU!
NIE BYŁOBY ZSYPÓW I ŚCIANEK DZIAŁOWYCH.
NIE SPALIBY BEZDOMNI I JEDEN NARKOMAN-ĆPUN WCIĄŻ WAŁĘSAJĄCY SIĘ PO BLOKU I OTWIERAJĄCY OKNA NA KAZDYM PIĘTRZE,JAKOŚ NIKOMU TO NIE PRZESZKADZA,ŻE WSZYSCY MY MIESZKAŃCY PŁACIMY ZA CIEPŁO NA KLATCE SCHODOWEJ,KTÓRE UCIEKA PRZEZ OTWARTE OKNA.

TO JEST DZIWNE? JEDEN CZŁOWIEK POTRAFI TAK NASZKODZIĆ W BLOKU....
TYLE RAZY POLICJA PRZYJEŻDŻAŁA I LEGITYMOWAŁA JEGOMOŚCIA,A TEN KLATKĘ
TRAKTUJE JAK SWOJE...DO CIEBIE MÓWIĘ GŁUPI ĆPUNIE Z BLOKU NA JANA PAWŁA 38ab.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 14:12
~~ napisał(a): Czy nie mieszkają tam prawdziwi mężczyzni,żeby wziążć pały lub porządnego kija i pogonić tych śmierdzieli?Niech idą do schroniska lub noclegowni,a nie uprzykrzają życie spokojnym,pracowitym ludziom.Bo jeśli nie mają dachu nad głową,to sami sobie winni,bo byli leniwi.Normalni ludzie mają swoje dachy nad głową,lepsze,czy gorsze,ale mają.


Czy ten komentarz napisał/a pracownik/pracownica spółdzielni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.