Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Piękna nieznajoma - sklep B... przy Chrobrego

~~powiatowy maczo niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 16:38
A ja lubię konkretne uda.Z taką dziewoją większa szansa że się uda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 kwietnia 2017r. o 17:55
falco napisał(a): ps. wróć do różańca i ...zrób coś z tymi ''udami'' :D :D :D
to prawda że masz z tym problem? :D :D :D
ja widzę w tobie inny ,poważniejszy ale co mi do tego ....?przecież to nie mój ...


Usłyszał coś o wyimaginowanych udach i jak się ucieszył, co za koleś : ).

Tak szczerze pisząc to trochę chore, jak spotykasz inne babcie na ulicy, to też się interesujesz ich budową ciała, menopauzą ? Masz jakiś problem ze swoją seksualnością, objawy wskazują na dewiację seksualną.
Och la la :D :D :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 kwietnia 2017r. o 17:58
Koledzy po fachu to często pedofile więc kto wie... :D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 18:00
Jestem samcem,więc budowa kobiety(oprócz intelektu) mnie interesuje,menopauza trochę mniej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 18:02
Sorry,wepchałem się między wódkę(falco)a zakąskę(kc)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 kwietnia 2017r. o 18:11
~~ napisał(a): Jestem samcem,więc budowa kobiety(oprócz intelektu) mnie interesuje,menopauza trochę mniej :D


No tak, ale przyznasz, że jak ktoś się zaciesza rozmyślając o udach ponad 70 letniej kobiety, to jednak nie jest normalne :D :D :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 18:34
kc napisał(a):
~~ napisał(a): Jestem samcem,więc budowa kobiety(oprócz intelektu) mnie interesuje,menopauza trochę mniej :D


No tak, ale przyznasz, że jak ktoś się zaciesza rozmyślając o udach ponad 70 letniej kobiety, to jednak nie jest normalne :D :D :D.

Może ten ktoś hołduje zasadzie że nie ważna metryka tylko zgadza się ze słowami piosenki Golców:
"By miłość była dojrzała potrzebna jest dziurka i strzała" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 kwietnia 2017r. o 18:48
z tą kc to tak jak z klęska pisorów
porażkę przekuli w sukces ...
jawnie sobie kpię z tego co ktoś napisał o jej udach a ona pisze że one mnie zainteresowały :D
masz mnie za desperata? ...kiedyś już nie ja a kto inny pisał ci co o tobie myśli :D
daj więc sobie spokój bo z kolei ja pisałem ci nie raz jakie mam odruchy na samą myśl poznania ciebie w realu ...
bądz pewna że spotkania przy kawie ci nigdy nie zaproponuję ... :D od tego masz tu innego wielbiciela :D

a to za tą menopauzą o której ktoś tu pisze to prawda?
drugi raz? :D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.