Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strzelał do psa
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 14:10
Ci sami, którzy bronią swego kawałka ziemi, żeby im kundel nie ob.., swojego kundla wyprowadzają pod siatkę cudzego ogródka, żeby się na nią wylał i zrobił coś jeszcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ludzielubiawścibiaćnosa niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 23:34
Fakt nr 1- tak piesek był bez kagańca
Fakt nr 2- miły pan miał broń bez zezwolenia
Fakt nr 3- pani jest winna bo piesek bez kagańca
Fakt nr4- pan z wiatrówą się cieszy psa trafił, internauci bronią,
Fakt nr 5 - nic mu nie zrobią bo ma dość wysoko poprawioną rodzinę w policji , która nie pierwszy raz gi wybroni...
Dziękuję tyle w temacie pozdrawiam:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kN niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 9:56
ZWYRODNIALEC!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 12:59
~~ napisał(a):
~~Mati napisał(a): ed, troche racji masz ale...
Bedziesz miał swój trawniczek, zadbany, piękniutki, po którym możesz chodzic i chodzisz boso. I w końcu nadejdzie taki dzień, taki czas kiedy twoje dzieci beda z dworu do domu wnosic na butach(podeszwie) niesamowity smród, bo cały twój trawnik bedzie zafajdany a ty codziennie bedziesz musiał zbierać g ó w n a ze swojego trawnika, po cudzych psach i kotach.. Tylko dlatego ze jakiś barań lub baranica chce miec pieska, ale nie potrafi go upilnować! Wtedy zrozumiesz o co chodzi tym ludziom..
haha specjalnie pies sie załatwiał by w to samo miejsce i na czyimś trawniku brawo za inteligencje :D


sobie brawo bij spryciarzu. wyobraź sobie że niektóre psy tak mają, mam przykład z własnego doświadczenia: sąsiad ma 4 psy, ktore biegająsobie beztrosko po wsi i wydeptały sobie regularną ścieżkę na mojej działce, na około ścieżki na.rane za przeproszeniem, że przejść się nie da, założenie ogrodzenia dało jedynie taki efekt, że przeciskają się pod nim, ewentalnie większy okaz wyszarpał sobie przejście zębami, z sąsiadem się nie dogadasz bo przecież "nieprawda" i tyle, a ja mam ochotę za tymi kundlami strzelać. straz miejska sięnajwyżej przejedzie po wsi, ale skoro psów nie widziała to sprawy nie ma, a ja jeśli nie chcę żeby dzieci deptały po pozostawionych niespodziankach muszę sobie posprzątać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sowa niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 14:08
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Mati napisał(a): ed, troche racji masz ale...
Bedziesz miał swój trawniczek, zadbany, piękniutki, po którym możesz chodzic i chodzisz boso. I w końcu nadejdzie taki dzień, taki czas kiedy twoje dzieci beda z dworu do domu wnosic na butach(podeszwie) niesamowity smród, bo cały twój trawnik bedzie zafajdany a ty codziennie bedziesz musiał zbierać g ó w n a ze swojego trawnika, po cudzych psach i kotach.. Tylko dlatego ze jakiś barań lub baranica chce miec pieska, ale nie potrafi go upilnować! Wtedy zrozumiesz o co chodzi tym ludziom..
haha specjalnie pies sie załatwiał by w to samo miejsce i na czyimś trawniku brawo za inteligencje :D


sobie brawo bij spryciarzu. wyobraź sobie że niektóre psy tak mają, mam przykład z własnego doświadczenia: sąsiad ma 4 psy, ktore biegająsobie beztrosko po wsi i wydeptały sobie regularną ścieżkę na mojej działce, na około ścieżki na.rane za przeproszeniem, że przejść się nie da, założenie ogrodzenia dało jedynie taki efekt, że przeciskają się pod nim, ewentalnie większy okaz wyszarpał sobie przejście zębami, z sąsiadem się nie dogadasz bo przecież "nieprawda" i tyle, a ja mam ochotę za tymi kundlami strzelać. straz miejska sięnajwyżej przejedzie po wsi, ale skoro psów nie widziała to sprawy nie ma, a ja jeśli nie chcę żeby dzieci deptały po pozostawionych niespodziankach muszę sobie posprzątać



Wutruj to w pi..zdu i bedzie spokój :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 22:30
~~haha napisał(a): Chory kraj to i chore prawo. Niech się właściciel cieszy że to nie Teksas bo by nie było co z psa zbierać haha :D


Chore jest to, iż tak wielu ludzi jest gotowych pozbawić życia psa, za kawałek ziemi, a raczej jej czystości (piszecie tak wiele o odchodach na posesji). Zupełnie pomyliły wam się wartości. Prawo własności, czy dobra osobiste, nie stoją ponad prawem do życia, w tym ZWIERZĄT, co chyba ciężko pojąć części z komentujących. Człowieczeństwo nie od dziś jest dość trudnym pojęciem dla wielu ludzi. Przykre i przerażające
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 22:48
No nie do końca prawda z tym Teksasem. Tam też jesteś karany za coś takiego, chyba że zwierzę Cię zaatakuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 22:52
~~Krzysztof napisał(a):
~~haha napisał(a): Chory kraj to i chore prawo. Niech się właściciel cieszy że to nie Teksas bo by nie było co z psa zbierać haha :D


Chore jest to, iż tak wielu ludzi jest gotowych pozbawić życia psa, za kawałek ziemi, a raczej jej czystości (piszecie tak wiele o odchodach na posesji). Zupełnie pomyliły wam się wartości. Prawo własności, czy dobra osobiste, nie stoją ponad prawem do życia, w tym ZWIERZĄT, co chyba ciężko pojąć części z komentujących. Człowieczeństwo nie od dziś jest dość trudnym pojęciem dla wielu ludzi. Przykre i przerażające


czekaj bo chyba się pogubiłam... jak pies narobi na chodniku/trawniku/placu zabaw w mieście, a właścicel nie posprząta to krzyk jak tak mozna, bo kupy szpecą krajobraz, bo dzieci mogą wdepnąc/w czasie zabawy się pobrudzić - a jeśli jest identyczna sytuacja na prywatnej posesji to znowu - ze przesada z poczuciem własności, i komu przeszkadza kupa psa, mozna sobie posprzątac. nie mówię, żeby do nich od razu strzelać czy zabijać, ale szlag człowieka trafia, jak chce wypuścić dzieci na dwór, ale najpierw musi posprzątać po czyimś psie bo właścicel ma problem żeby go upilnować. już pal licho to sprzątanie, ale dlaczego mam się zastanawiać czy taki kundel spacerujac po moim podwórku nie uzna mojego dziecka za zagrozenie bo macha sobie łopatką od piasku i go zaatakuje. trochę pomyślunku ze strony właścicieli też by się przydało.

co do pana z tematu.. skoro zdążył pójść do domu po broń i strzelić to ile ten pies musiał przebywać na jego podwórku, myślę ze pani właścicelka miała sporo czasu by psa odwołać i zabrać na własne podwórko, nie pochwalam jego zachowania ale właścicelka też po głowie powinna dostać, bo gdyby trzymała zwierzaka na smyczy to do takiej sytuacji by nie doszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza