Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strzelał do psa
~~ed niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 22:47
Ludzie! Wyluzujcie trochę, jesteście przez jakieś siły strasznie nakręcani.
Pies się odekupczy a wy z tego wielki problem robicie. Wasza sterylność was kiedyś zabije. Musicie nauczyć się współżyć ze zwierzętami i roślinami. Tak, tak dobrze przeczytaliście, z roślinami! A niestety w ostatnich tygodniach wyrżnęliśmy tyle dębów, buków, itd..........................
...one się zemszczą!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mati niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 23:23
ed, troche racji masz ale...
Bedziesz miał swój trawniczek, zadbany, piękniutki, po którym możesz chodzic i chodzisz boso. I w końcu nadejdzie taki dzień, taki czas kiedy twoje dzieci beda z dworu do domu wnosic na butach(podeszwie) niesamowity smród, bo cały twój trawnik bedzie zafajdany a ty codziennie bedziesz musiał zbierać g ó w n a ze swojego trawnika, po cudzych psach i kotach.. Tylko dlatego ze jakiś barań lub baranica chce miec pieska, ale nie potrafi go upilnować! Wtedy zrozumiesz o co chodzi tym ludziom..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 3:20
~~Mati napisał(a): ed, troche racji masz ale...
Bedziesz miał swój trawniczek, zadbany, piękniutki, po którym możesz chodzic i chodzisz boso. I w końcu nadejdzie taki dzień, taki czas kiedy twoje dzieci beda z dworu do domu wnosic na butach(podeszwie) niesamowity smród, bo cały twój trawnik bedzie zafajdany a ty codziennie bedziesz musiał zbierać g ó w n a ze swojego trawnika, po cudzych psach i kotach.. Tylko dlatego ze jakiś barań lub baranica chce miec pieska, ale nie potrafi go upilnować! Wtedy zrozumiesz o co chodzi tym ludziom..
haha specjalnie pies sie załatwiał by w to samo miejsce i na czyimś trawniku brawo za inteligencje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 8:47
~~Lubie zwierzeta, ale... napisał(a): A może po podwórku biegały dzieci? Jego podwórko, to pilnuje, proste! To właścicielka powinna być ukarana! Powinna pilnować swojego czworonoga. Bedzie mi taki pies dzieci straszył i s r a ł po podwórku. Właścicielom tych i owych zwierząt sie juz w głowie miesza.. Jak by kogos bili lub gwałcili na przystanku to by pewnie głowe w drugą strone odwróciła. Nie rozumiem zachowania policji.. Gdyby na moje podwórko wbiegł jakis groźny pies bez kagańca a za domem bawiły by sie dzieci to robie to samo. Proste.


To Ty kut*** powinieneś być ukarany, że masz takie siano w cymbale. Za samo pisanie takiego gów** powinny być wyroki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sąsiad. niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 9:38
Nie jestem za właścicielem posesji ale właścicielka psa powinna trzymać go na smyczy A nie luzem chodzi pies. W warcie Boleslawieckiej na drodze rowerowej Pan spaceruje sobie z pieskiem bez smyczy. Nie można przejść z innym psem upietym albo dziecmi bo ten skacze drapie. A on krzyczy z oddali"on nic nie zrobi bo mlody". Otóż Szanowny Panie jeżeli to czytasz upinaj swojego pieska jak ktoś przechodzi, bo dużo ludzi skarży się na wasze spacery beztroskie. Piesek może zrobić komuś krzywdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kulfon niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 9:45
Siedzieć cicho w tych swoich blokach i sie nie wypowiadać cymbały jak pojęcia nie macie! Mati dobrze napisał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
5 kwietnia 2017r. o 10:07
~~:D napisał(a): Ty assasin...kawałek trawnika jest więcej warte od życia nawet takiego psa?To ja nie mam więcej pytań.
Obrońcą i miłośnikiem zwierząt nie jestem ale ludzi których nie lubię też nie walę po pysku na ulicy.Kwestia wychowania by nie robić drugiemu co Tobie nie miłe a którego widać wam brakuje.


Czy napisałem tak ? Nikt tak naprawdę nie wie oprócz naocznych świadków, co się tam stało. Powiem, że normalny człowiek nie strzela do zwierzęcia czy człowieka z wiatrówki. Podałem tylko podstawę prawną co można zrobić w sytuacji zagrożenia. No ale Tobie tylko "walenie po pysku" chodzi po głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~James niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 10:11
Ogólnie nie rozumiem gadaniny... Właściciel ma obowiązek zakładać psowi kaganiec podczas "wyjscia do ludzi" lub trzymać go na smyszy! Brak kagańca grozi mandatem. Tak samo jak kierowca ma obowiązek zapinać pasy podczas jazdy samochodem! Jeżeli taki pies wbiega na moją posesje to zgodnie z prawem moge zareagować. Nie rozumiem zachowania policji.. Kierowca kiedy jedzie bez zapiętych pasów dostaje mandat. Czyżby to było spowodowane tym ze pies psowi krzywdy nie zrobi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.