~~Czarniawy Wiąz niezalogowany 12 godz. 9 min. temu
~~Bakłażanowy Wiesiołek napisał(a): Tusk w Holandi powiedział,że Polacy zaatakowali Westerplate I od tego rozpoczęła się 2 wojna światowa.Tusk niemiecki z Nowacką zmieniają fakty i Historię.Na yutube można zobaczyć. Hańba.
~~Szarożółta Maciejka niezalogowany 9 godz. 35 min. temu
Patrząc na poruszane tematy zastanawia mnie co my wszyscy jako gmina i lokalna wspólnota z tego mamy i kto za to płacił, bo uczestników niewiele ale wójt sobie PR zrobił. Ostatnio tylko to mu wychodzi.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.