Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dermatolog- bielactwo

~~ola niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 21:06
Szukam dobrego dermatologa, nie musi przyjmować w Bolesławcu. Może ktoś poleci?? Mam pierwszy stopień bielactwa i nie wiem gdzie szukać pomocy. Byłam u jednego lekarza przepisał mi maść ale nie zlecił badań, kompletnie nic. Proszę o pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 13:05
nie przejmuj się bielactwo to nie jest choroba śmiertelna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 15:38
Wiem, że nie jet. Ktoś poleci dermatologa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 16:28
Witam, polecam Katarzyna Jędrzejewska-Jurga. Super dermatolog, do naszych w mięście chodziłam parę lat i nie mogły postawić diagnozy już nie mówię o wyleczeniu łuszczycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@1 niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 18:57
Dr N.Med.Jan Gawlik tel.606-609-966 ;przyjmuje w gabinecie przy ul.Wandy Rutkiewicz 3 we Wrocławiu(koszt wizyty 100 zł po wcześniejszym umówieniu )tel. stacjonarny do gabinetu (071 )3730279.Pod tymi dwoma numerami możesz umówić wizytę, jak również swój problem możesz opisać w mailu adres:[email protected]. i umówić się na wizytę.Doktor J.Gawlik na co dzień pracuje w Wojskowym Szpitalu Klinicznym nr 4 we Wrocławiu.Bez pomocy na pewno nie zostaniesz.Zdrowia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@1 niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 19:00
M O D E R A T O R co to za emotikony w miejscu liter?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 13:03
bielactwo to to samo co albinizm

to jest chyba wada genetyczna nie do usunięcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kwiat niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 13:42
Bielactwo to autoimmunologia, tu trzeba diety od kogos, to sie na tym zna.

A jak nie, to polecam panią dr Siwicką z legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza