Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pedofil zatrzymany?
~~Falco niezalogowany
17 stycznia 2018r. o 6:28
No popatrz
A bywał tu pewien papież ,nawet kilka razy a nie słyszałem by spotkał się tu z jakimiś ofiarami polskich pedofilów w sukienkach
Nie słyszałem też by tu usiadł i " zapłakał"
Za to naczytałem się i nasłuchałem jak często ukrywał ich przed bogobojnym ludem ,jak ukrywał pewne fakty wyciszając problem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2018r. o 7:00
No popatrz, jak malo trzeba aby byc zadowolonym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2018r. o 7:01
No popatrz, jak malo trzeba aby byc zadowolonym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2018r. o 7:17
~~ napisał(a): No popatrz, jak malo trzeba aby byc zadowolonym.


Nie uwierzę dopóki nie naPISzsz tego po raz trzeci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2018r. o 9:32
To nie nalezy do wiary lub niewiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2018r. o 10:54
xd i ktoś podają czyjeś nazwisko i adres, a swojego prawdziwego imienia nawet nie podają. Coś na sumieniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 stycznia 2018r. o 16:58
nie chce mi się szukać tematu o tym ''rejestrze '' więc tu ...
przecież pedofil czy to w spodniach czy sutannie to taki sam pedofil ...
no chyba że wy myślicie inaczej co u niektórych może to być całkiem możliwe ...hahaha

jak to jest że dzisiaj rano w Polsacie w ''pasku '' pokazała się wiadomość że ''papież Franciszek spotkał się z przedstawicielami rdzennej ludności i ofiarami pedofilii księży '' a na tvpis owszem podobnie , że ''spotkał się z przedstawicielami rdzennej ludności ''

jak wam ...y prawda nie potrafi przejść przez gardła ...
jacuś wiedział co i do kogo mówi -''ciemny ludzie '' masz swoją telewizję ...hahaha

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbyszek87 niezalogowany
17 stycznia 2018r. o 18:30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.