Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

14505
DP
7 lipca 2019r. o 19:46
~~Atramentowy Słoneczniczek napisał(a):
DP napisał(a): Z wyuczonej bezradność można się wyleczyć, chociaż to trudny i długi proces, warto zaryzykować.

Podpowiem tylko że najpierw trzeba pozbyć się pielęgnowanego wiele lat strachu:)

no odwagi

miłego dnia.


i Tobie dzieweczko :)


dziękuję

''Jaka jest różnica między " lubię Cię " a " kocham Cię " ? Budda pięknie odpowiedział : Gdy lubisz kwiatek to po prostu go zrywasz , ale gdy kochasz kwiatek - podlewasz go codziennie "

ludzie nie dorośli do pewnych całkiem prozaicznych i oczywistych prawd:)

spokojnego Łobuzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 lipca 2019r. o 20:03
Wydaje mi się, że ktoś tłumacząc to co on powiedział nie wziął pod uwagę różnicy semantycznej wyrazów i znaczenia jakie ma słowo "lubię cię" w języku polskim. Myślę że on miał na myśli słowo "podoba mi się" , wtedy przytoczone przez ciebie zdanie miałoby sens.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Niecierpek niezalogowany
7 lipca 2019r. o 20:40
A ten ,,kniotek '' magistra to Cię ,,zadowala'' ,ile tego 10 cm ,11, góra 13 cm . ? No chyba że chodzi o nobilitację ,magister !
Ty wzdychasz a on pierdoły poPISuje i szepcze Kaźmierzowi kogo ma zbanować .A Kaźmiesz swoje lata i rozum ma .
A młody nie jest .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 lipca 2019r. o 20:42
Myślisz, że twoje życie ma sens ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Limnantes niezalogowany
7 lipca 2019r. o 21:06
kc napisał(a): Myślisz, że twoje życie ma sens ?


Nie wiem ,chcesz mnie siostro zbawić ? wskazać drogę ,pokazać raj ? .
Rozumiem ze nie będzie to płatna miłość .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 lipca 2019r. o 21:13
Myślisz o mnie i już widzisz raj, który mogłabym ci pokazać. ... Piszesz o miłości.... Moje jedno zdanie a ty się tak rozmarzyłeś ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Rozchodnik niezalogowany
7 lipca 2019r. o 21:24
kc napisał(a): Myślisz o mnie i już widzisz raj, który mogłabym ci pokazać. ... Piszesz o miłości.... Moje jedno zdanie a ty się tak rozmarzyłeś ...


A jak ,chciałbym tak jak magister łazić po krzyżach i wiaduktach . Co Ty mu sypiesz ? tylko nie mów nam że to przez wasz toksyczny sex i on tak w orgazmie ,kikutkiem .
Powiedz mi ,księża mają władzę ,mają kasę , mają was .A wy służebnice czym kusicie ,? ,no przecie nie czystością .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Scewola niezalogowany
7 lipca 2019r. o 21:31
reżim wydrukował jubileuszowe znaczki z srebrnym prezesem
lecz znaczki się nie chciały przyklejać bo ludzie pluli nie z tej strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.