Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Garnki - jakie wybrać by służyły latami?
~~semir niezalogowany
8 lipca 2017r. o 22:22
~~Ja napisał(a): Gary na raty? Uważasz się za poważnego człowieka?


A co w tym dziwnego? Dziś wiele rzeczy ludzie kupują na raty - elektronikę czy nawet samochody. Takie działanie nie obciąża budżetu jak jednorazowy wydatek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
22 lipca 2017r. o 23:25
Garnki znanych marek są dużo droższe, niż mniejszych producentów. Jeśli ważna jest dobra jakość, to warto sprawdzić funkcjonalność wybranych garnków. Mając określony budżet, często lepiej jest kupić dwa garnki, które będą dobrej jakości, niż cały zestaw, który będzie tani, ale nietrwały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Manieczka niezalogowany
30 lipca 2017r. o 18:32
Ja ostatnio miałam problem z wymianą garnków bo stare, które pamiętają jeszcze czasy mojej babci a i wtedy już miały czasy świetności dawno za sobą, ale kupiłam sobie (w sumie w ciągu roku kompletowałam) garnki 3 firm - Zwillinga (garnki stalowe, świetne i pojemne) Stauba (naczynia żeliwne, zakochałam się w ich żeliwie, ceramice i akcesoriach) i Ballarini (oni mają przeróżne, granitowe itp, też super). Powiem tak, kosztowało mnie to duuużo, ale tak dobrych rzeczy nie miałam jeszcze nigdy. Nic się nie przypala, patelnie równo się rozgrzewają (zarówno żeliwne od stauba jak i master chefy od ballarini), po prostu rewelacja. I producenci dają długie gwarancje, bloggerki sobie chwalą, raczej warto zainwestować. Ja teraz planuję kupić sobie jeszcze trochę noży i sztućców Zwillinga bo jak ostatnio u koleżanki byłam to trochę pichciłyśmy a ona jest maniaczką zwillinga i nawet akcesoria do pieczenia ma od nich. Jakościowo rewelacja, więc też chciałabym spróbować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 lipca 2017r. o 18:36
Jak to jest zakochać się w żeliwie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ty nie wiesz? niezalogowany
31 lipca 2017r. o 11:56
Tobie udało zakochać się w sobie to skąd zdziwienie że ktoś może w żeliwie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
31 lipca 2017r. o 12:26
~~Ty nie wiesz? napisał(a): Tobie udało zakochać się w sobie to skąd zdziwienie że ktoś może w żeliwie ?


:D Brawo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Papugi niezalogowany
31 lipca 2017r. o 13:26
Pisząc "brawo" zapewne wiesz że tym samym naraziłeś się "jaśnie wielmożnej"a zarazem "najmądrzejszego z mądrych " niejakiej kc
Tym samym " skończysz " jak ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO niezalogowany
31 lipca 2017r. o 21:04
Garnki grubo emaliowane i ze stali odpowiednie ( nie od chińczyków) i dobrej-tak jak 40 lat temu-tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.